HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 2 130 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm - popis produktu

Slunečník HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm: Horké letní měsíce přináší spoustu zábavy na čerstvém vzduchu, sluneční paprsky ale mohou být i nepříjemné a zdraví škodlivé. Závěsný slunečník Happy Green vás ovšem spolehlivě ochrání.Horké letní měsíce přináší spoustu zábavy na čerstvém vzduchu, sluneční paprsky ale mohou být i nepříjemné a zdraví škodlivé. Závěsný slunečník Happy Green vás ovšem spolehlivě ochrání. Zaujme už svým ovládáním, neboť se otevírá jednoduše kličkou. Slunečník má šest ocelových žeber, průměr 300 mm a je vyroben z kvalitního polyesteru. Součástí je i pevná hliníková tyč o průměru v základně 48 mm a stojan, jenž lze zatížit betonovými dlaždicemi a zvýšit tak celkovou stabilitu. Každého navíc potěší také vizuální stránka. Tento slunečník tedy snoubí perfektní vlastnosti se zajímavým vzezřením. Klíčové vlastnostiSpolehlivá ochrana před slunečními paprskyJednoduché otevírání za pomoci kličkySlunečník i konstrukce vyrobeny z kvalitních materiálůZajímavá vizuální stránkaVysoká stabilita 

Luxusní závěsný slunečník s pevnou ocelovou konstrukcí se postará o ještě pohodlnější a bezstarostný odpočinek na zahradě. Díky průměru 3 m poskytne příjemný stín celé rodině v těch největších vedrech. Manipulace je opravdu nenáročná díky praktické kličce, kterou slunečník jednoduše otevřete i zavřete. Praktický stojan je součástí balení.

Závěsný slunečník Happy Green černošedá, průměr 300 cm. Otevírání slunečníku se provádí kličkou. 6 ocelových žeber 12×18 mm, polyester 160 g/m2 s ventilací. Stojan (součástí výrobku) je možno zatížit betonovými dlaždicemi pro zvýšení celkové stability.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm - parametry produktu

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm - historie ceny a dostupnosti

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm - další zajímavé produkty

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, antracit 300cm - jak nakoupit nejvýhodnější?