HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 899 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm - popis produktu

Slunečník HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm: Slunečník HAPPY GREEN je skvělým doplňkem na pláž i zahradu, který vám umožní příjemný odpočinek ve stínu. Je opatřený nosnou tyčí o průměru 25/22 mm, která disponuje naklápěcí funkcí a zajistí perfektní stabilitu. Horní část je tvořena kovovou konstrukcí s 8 žebry a potahovou látkou z velmi kvalitního a odolného polyesteru. Slunečník vyniká integrovanou boční stěnou, ta chrání proti bočnímu větru a je vybavena dvěma praktickými okny pro snazší rozhled do stran. K horní části je připevněna pomocí oboustranného zipu, který umožní velmi snadnou a rychlou montáž i demontáž. V případě nepříznivého počasí lze slunečník upevnit rovněž zemními kolíky a lanky. Slunečník HAPPY GREEN vás dokonale ochrání před slunečními paprsky i bočním větrem. Klíčové vlastnosti slunečníku HAPPY GREEN s boční stěnou, průměr 230 cmPraktický slunečník pro odpočinek ve stínuS integrovanou boční stěnou chránící před větremBoční stěna se dvěma praktickými oknyS nosnou tyčí s naklápěcí funkcíSlunečník HAPPY GREEN s kovovou konstrukcí s 8 žebryPotahová látka vyrobena z kvalitního polyesteruMožnost upevnění zemními kolíky a lankyBarevné provedení: zelené Průměr:230 cm Hmotnost:2,5 kg

Tento slunečník s boční stěnou která chrání proti bočnímu větru je ideální pro rybáře nebo jako přístřešek na pláž či zahradu. Boční stěna má dvě praktická okna pro snažší rozhled do stran. Ke slunečníku je upevněna oboustranným zipem pro snadnou a rychlou montáž. Slunečník je vybaven nosnou tyčí o průměru 25 / 22 mm s naklápěcí funkcí, 8 pevnými očky, zemními kolíky a lanky, pro pevnější stabilizaci v případě nepříznivého počasí.

Tento produkt naleznete ve skupině Slunečníky boční od značky Happy Green, barevné provedení je zelená v nabídce e-shopu 4home.cz.

Produkt HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm má přiřazen EAN kód 8591022461549.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm - parametry produktu

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm - historie ceny a dostupnosti

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm - další zajímavé produkty

HAPPY GREEN Slunečník zahradní s boční stěnou, zelený 230cm - jak nakoupit nejvýhodnější?