HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 1 899 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm - popis produktu

Slunečník HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm:   Pokud si chcete si na zahradě posedět s přáteli pod slunečníkem, můžete zvolit tento závěsný typ. Průměr 3 metry a kvalitní polyesterový potah umístěný na šesti pevných ocelových žebrech zajistí dostatek stínu nad vaším stolkem se židlemi nebo lavicí. Stojan, který je součástí výrobku, je možno zatížit dlaždicemi pro zvýšení celkové stability.Veliký slunečník se otevírá a zavírá kličkou s navíjecím systémem, který  má plastové pouzdro s kovovým navíjecím mechanismem. Tmavě zelené provedení se elegantně doplňuje s černou barvou pevné 48mm ocelové tyče a bude se tak hodit do jakéhokoli zákoutí vaší zahrady.

Luxusní závěsný slunečník s pevnou ocelovou konstrukcí se postará o ještě pohodlnější a bezstarostný odpočinek na zahradě. Díky průměru 3 m poskytne příjemný stín celé rodině v těch největších vedrech. Manipulace je opravdu nenáročná díky praktické kličce, kterou slunečník jednoduše otevřete i zavřete. Praktický stojan je součástí balení.

Závěsný slunečník Happy Green zelený, průměr 300 cm. Otevírání slunečníku se provádí kličkou. 6 ocelových žeber 12×18mm, polyester 160g/m2 s ventilací. Stojan (součástí výrobku) je možno zatížit betonovými dlaždicemi pro zvýšení celkové stability.

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm - parametry produktu

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm - historie ceny a dostupnosti

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm - další zajímavé produkty

HAPPY GREEN Slunečník zahradní závěsný LUGO, tmavě zelený 300cm - jak nakoupit nejvýhodnější?