ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 290 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená - popis produktu

Zahradní slunečník EXCLUSIVE | zelená 300 cm

Slunečník EXCLUSIVE o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu as vlastním podstavcem. Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klika.

Materiál:   kov, polyester Rozměr:
  • (øxV): 300 x 245cm
  • průměr hlavní tyče: 48mm
  • hmotnost:   14kg
Barevné provedení: zelená/antracit Upozornění: Váš monitor nemusí zobrazovat barvy, takové jako jsou ve skutečnosti!

Slunečník ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená: Užijte si léto naplno. Díky tomuto slunečníku se budete mít kde ukrýt před ostrými slunečními paprsky. Tento slunečník s bočním zavěšením a možností nastavení úhlu stínění je určen především pro zahradní posezení. Konstrukce je vyrobena z černého kovu, potah o průměru 300 cm je z polyesteru v zelené barvě. K rozevírání slouží klička. Slunečník je dodáván s křížovým podstavcem.  Klíčové vlastnosti slunečníku Rojaplast Exclusive zelenáIdeální pomocník do letního počasíRojaplast je určen pro zahradní posezeníLze naklápětPrůměr slunečníku je 300 cmRozevírání slunečníku Rojaplast je na kličkuJe dodáván s křížovým podstavcem

Slunečník Exclusive o průměru 300 cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem. Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička. Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení. UPOZORNĚNÍ: K zatížení bočního slunečníku nejsou dostačující běžné podstavce. Doporučujeme dokoupit těžké betonové desky. Technické údaje: průměr výrobku: ø 300 cm výška výrobku: 245 cm hmotnost: 14 kg materiál konstrukce: kov materiál potahu: polyester barva konstrukce: antracit barva potahu: zelená podstavec (součást výrobku): ano - křížový boční (B) / standard (S): B Obsah balení: 1 x slunečník boční 1 x podstavec rozměry balení: 198 x 32 x 14 cm materiál balení: karton

Produkt ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená patří do skupiny produktů Slunečníky boční od značky ArtRoja, ROJAPLAST, barevné provedení je béžová, zelená, je vyroben z materiálu Látka, polyester v nabídce e-shopu Alza.cz, Inpostele.cz, Eshopist.cz, Kokiskashop.cz, Mujnabytek.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Podstavce pro slunečníky, je v nabídce značky ArtRoja, ROJAPLAST, barevná varianta je béžová, zelená, materiálové provedení je Látka, polyester, naleznete jej v e-shopu Alza.cz, Inpostele.cz, Eshopist.cz, Kokiskashop.cz, Mujnabytek.cz.

Produkt ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená patří do skupiny produktů Slunečníky s podstavcem od značky ArtRoja, ROJAPLAST, v barvě béžová, zelená, z materiálu Látka, polyester, v nabídce prodejce Alza.cz, Inpostele.cz, Eshopist.cz, Kokiskashop.cz, Mujnabytek.cz.

Produkt ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená má přiřazen EAN kód 8595226701654.

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená - parametry produktu

BARVAZelená
BARVAOranžová
BARVAŠedá
BARVABéžová
STYLModerní
STYLPraktický
HMOTNOST14 kg
TVARKulatý
MATERIÁL KONSTRUKCEKov
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ100% Polyester
MATERIÁLKov
MATERIÁLLátka
ŠÍŘKA300 cm
DEKORAntracit
PRŮMĚR300 cm
HLOUBKA300 cm
VÝŠKA245 cm
NAKLÁPĚCÍAno
BAREVNÁ VARIANTAZelená
Hmotnost14000.000g
KategorieZelenina, Slunečníky, Slunečníky boční, Podstavce pro slunečníky, Slunečníky s podstavcem
ZnačkaArtRoja, ROJAPLAST
Barvabéžová, zelená
MateriálLátka, polyester
E-shopAlza.cz, Inpostele.cz, Eshopist.cz, Kokiskashop.cz, Mujnabytek.cz
EAN8595226701654

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená - historie ceny a dostupnosti

ROJAPLAST Slunečník zahradní EXCLUSIVE s podstavcem boční zelená - další zajímavé produkty