MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 627 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó - popis produktu

Zahradní židle MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó:Toužíte po klidném posezení na zahradě nebo v altánku? Zahradní židle MEGAPLAST poslouží ke každé příležitosti. Konstrukci propůjčuje vzhled i vlastnosti plast. Díky velmi nízké hmotnosti se jednoduše přesune z místa na místo. Neměli byste zapomínat ani na nosnost, která u zahradní židle MEGAPLAST dosahuje 100 kg. Pokud jde o její rozměry, ty činí 60 × 81 cm. Na zahradě může dokonce posloužit i jako designový doplněk, přičemž její vzhled má na starosti bordó barva. Podstatné funkce zahradní židle MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó Zahradní židle MEGAPLAST pro práci či odpočinek by neměla chybět na žádné zahradě Materiálem konstrukce je plast Zahradní židle disponuje nosností 100 kg Rozměry tohoto typu jsou 60 × 81 cm Konečný desing tvoří bordó barva

Produkt MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky MEGAPLAST v nabídce e-shopu Alza.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Plastové židle, je v nabídce značky MEGAPLAST v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó má přiřazen EAN kód 8606006429344.

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó - parametry produktu

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó - historie ceny a dostupnosti

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó - další zajímavé produkty

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bordó - jak nakoupit nejvýhodnější?