MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 627 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá - popis produktu

Zahradní židle MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá:Rádi si užíváte období zahradních pikniků? Zahradní židle MEGAPLAST poslouží nejen za letních večerů. Stabilní konstrukci tvoří plast. Při manipulaci oceníte nízkou hmotnost. Měli byste mít na paměti i celkovou nosnost, která u zahradní židle MEGAPLAST činí 100 kg. Pokud jde o její rozměry, ty jsou 60 × 81 cm. Na zahradě vám dokonce může posloužit i jako designový doplněk, přičemž její konečný vzhled obstarává bílá barva. Rozhodující přednosti zahradní židle MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá Zahradní židle MEGAPLAST pro práci na zahradě Materiálem konstrukce je plast Zahradní židle dokáže unést 100 kg Měli byste počítat s rozměry 60 × 81 cm Konečný vzhled obstarává bílá barva

Produkt MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky MEGAPLAST v nabídce e-shopu Alza.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Plastové židle, je v nabídce značky MEGAPLAST v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá popisuje EAN kód 8606006429337.

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá - parametry produktu

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá - historie ceny a dostupnosti

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá - další zajímavé produkty

MEGAPLAST Židle zahradní CLUB plast, bílá - jak nakoupit nejvýhodnější?