LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego

LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego

LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego - popis produktu

Udělej hry s LEGO® Super Mariem ještě úžasnějšího a vytvářej jedinečné levely díky setu pro tvůrce! Vyber pro LEGO® Maria (figurka není součástí balení) odměnu pomocí nastavitelné časové kostky a kostky s doplňky. Vybuduj nové výzvy a doveď do hry i Larryho, Goombas, Bob-omba a Koop Paratroopu. Přidej i speciální dílek trouby 'zaběhněte za 30', level dokonči do 30 sekund a získej ještě více mincí! Zahrnuje LEGO® figurky 4 kultovních nepřátel Super Maria. Je tu Larry a Goomba, Bob-omb a Koopa Paratroopa a všichni rozšiřují možnosti hry. Obsahuje speciální přístroj a další dílky na tvorbu vlastních odměn, což dává hráčům do rukou ještě více herních možností. Kromě toho obsahuje speciální troubu, která umožňuje hrát extrakrátke dráhy s délkou jen 30 sekund. Model obsahuje posuvnou plošinu a kopec LEGO® prvků na stavbu nových výzev a spouštění různých reakcí figurky LEGO® Maria (figurka není součástí sady). Tato 366-dílná LEGO® stavebnice je zábavným dárkem na narozeniny nebo svátky pro tvůrčí děti ve věku od 6 let a zároveň doplňkem k startovacímu setu Dobrodružství s Mariem (71360), který je potřebný na interaktivní hru. Bezplatná aplikace LEGO® Super Mario ™ obsahuje stavební pokyny, inspiraci na tvůrčí stavbu a hru a více. Seznam kompatibilních zařízení s Androidem a iOS naleznete na LEGO.com/devicecheck. Sběratelské sety ze série LEGO® Super Mario ™ přivádějí oblíbenou postavičku celé rodiny do skutečného světa a umožňují neomezeně rozšiřovat, přetvářet a přizpůsobit si vlastní jedinečné dráhy pro hru samostatně nebo s kamarády. Obsah balení: 366 Věk: 6+

LEGO Super Mario 71388 Boss Sumo Bro a padající věž   Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě LEGO® Super Mario TM nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Boss Sumo Bro a padající věž (71388). Obsahuje věž, kterou mohou LEGO® Mario TM nebo LEGO® Luigi TM (figurky nejsou součástí balení) zbořit pomocí páček ve spodní část modelu.   Práce v týmu se vyplácí a děti by to měly vědět Věž lze postavit různě vysokou, a jakmile Boss Sumo Bro padne, objeví se akční kostka Super Star. Sada obsahuje také figurku Crowbera. Děti si mohou hrát samostatně nebo s kamarády, kteří mají vlastní LEGO figurku Maria nebo Luigiho, díky čemuž získají bonusové digitální mince za týmovou práci. Nezapomeňte si stáhnout bezplatnou aplikaci LEGO Super Mario, která obsahuje návody na stavění, inspirativní a kreativní herní tipy a spoustu dalšího. Zábava se Super Mariem ve skutečném světě Sběratelské sady LEGO Super Mario přenáší všemi zbožňované postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a představují zábavné dárky pro hravé děti. Startovací a rozšiřující sety v kombinaci s originálními oblečky umožňují fanouškům stavět a upravovat vlastní jedinečné herní úrovně. - Vhodné pro děti od 6 let

Stavebnice LEGO Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství

Ze stavebnice LEGO Super Mario 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství sestavíš několik modulárních prvků pro nové herní možnosti, a ještě více zábavy. Časová kostka, stroj pro tvorbu a výběr odměn nebo čtyři nové postavičky nenechají Super Maria v klidu. Součástí rozšiřujícího setu je i posuvná plošina, barevné dílky, na které Super Mario různě reaguje, a speciální potrubí Dash 30. Jeho prostřednictvím lze hrát velmi krátké, pouze 30sekundové, úrovně. Stavebnice LEGO Super Mario přenášejí kultovní postavičku do reálného světa a nabízí dětem mnoho způsobů, jak vytvářet úžasné herní výzvy. Možnosti stavebnice rozšiřuje také speciální bezplatná aplikace.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

Užijte si dobrodružství s LEGO® Super Mariem jako nikdy dřív a vytvářejte jedinečné úrovně s tímto setem pro tvůrce! Zvolte odměnu pro LEGO® Maria (figurka není součástí balení) pomocí speciální časové kostky a kostek s předměty. Stavějte nové výzvy a zapojte do hry i Larryho, Goombu, Bob-omba a Koopu Paratroopu. Přidejte speciální potrubí Dash 30 a zkuste úroveň dokončit během 30 vteřin, abyste získali více mincí.

Produkt LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego je označen EAN kódem 5702016912456.

LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego - parametry produktu

LEGO® Super Mario™ 71380 Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství Lego - další zajímavé produkty

Zajímají vás i další témata?

Zimní pneumatiky pro bezpečnou jízdu na studených vozovkách

Zimní pneumatiky pro bezpečnou jízdu na studených vozovkách

O nutnosti použití zimních pneumatik v náročných klimatických podmínkách zimy již asi není pochyb. Obecným doporučením je přezout na zimní pneumatiky, pokud okolní teplota klesne pod 7°C.

Domácí pekárny pro přípravu čerstvého chleba a pečiva

Domácí pekárny pro přípravu čerstvého chleba a pečiva

Rádi snídáte čerstvý, křupavý krajíc chleba nebo teplé voňavé pečivo? Pak si rozhodně pořiďte malou domácí pekárnu.

Kuchyňské roboty – spolehliví společníci při vaření a pečení

Kuchyňské roboty – spolehliví společníci při vaření a pečení

Objevte spolehlivého společníka pro každodenní i příležitostné vaření a pečení. Staňte se kreativním kuchařem. Připravte pokrmy z celého světa.

Tlakové hrnce pro zdravá jídla, šetřící energii a čas

Tlakové hrnce pro zdravá jídla, šetřící energii a čas

Zvládněte přípravu svých oblíbených jídel za zlomek času. Zdravé vaření v páře pod vyšším tlakem výrazně zkracuje dobu přípravy a tím šetří energii.

Ekonomické televizory pro každého po celý rok

Ekonomické televizory pro každého po celý rok

Moderní televizní přijímače jsou inteligentní, ekonomická SMART zařízení do každé domácnosti. Bohaté funkce, ultraplochý nadčasový design, vynikající obraz a zvuk je předurčily pro každodenní použití.

Jogurtovače – pomocníci na podporu přirozené imunity

Jogurtovače – pomocníci na podporu přirozené imunity

Připravte si doma lahodné probiotické jogurty s kvalitním čerstvým nebo sušeným ovocem. Získejte dostatečnou imunitu díky dobrým bakteriím, které jsou nezbytné pro správné fungování střevní mikroflóry.

Napařovače oděvů pro snadné ošetření a dezinfekci oděvů

Napařovače oděvů pro snadné ošetření a dezinfekci oděvů

Pára změkčuje a narovnává vlákna v textilu, čímž narovnává pomačkané oblečení a záhyby. Zároveň účinně dezinfikuje textilie.

Jak vybrat tu nejlepší kávu?

Jak vybrat tu nejlepší kávu?

Káva je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších povzbuzujících nápojů. Je to lahodný důvod pro setkání s přáteli, pro příjemnou relaxaci a odpočinek.

Domácí udírny pro přirozenou konzervaci a plnou chuť uzených mas

Domácí udírny pro přirozenou konzervaci a plnou chuť uzených mas

Spolu se sušením je uzení nejstarší formou konzervace potravin. Populární řeznictví a zpracování masa je výbornou příležitostí pro setkání celé rodiny a přátel.

Čištění oken – efektivní a moderní

Čištění oken – efektivní a moderní

Čištění oken, zrcadel, sprchových koutů nebo různých hladkých lesklých povrchů v domácnosti je často noční můrou. Dělejte to ale efektivně a moderně.

Relax při zimních sportech

Relax při zimních sportech

Slovensko je krásná hornatá země s mnoha dobře vybavenými zimními středisky. Nabízejí skvělé prostředí pro relaxaci a sport s výbornými sněhovými podmínkami.

Jak vybrat správnou varnou desku?

Jak vybrat správnou varnou desku?

Vybavte svůj moderní domov sklokeramickou varnou deskou nebo bezpečnou indukční varnou deskou. Vyzkoušejte inovativní, zábavné, snadné vaření a spoustu chytrých funkcí.