Hry a hračky pro každý den
12.11.2022 | Redakce

Hry a hračky pro každý den

Hračky vznikaly a vyvíjely se současně s rozvojem lidské civilizace. Byly nalezeny při vykopávkách starověkých civilizací. I nyní slouží především pro zábavu ve volném čase, pro rozvoj psychomotoriky, jemné motoriky a kreativního myšlení.

Podporujte zdravý vývoj všech členů rodiny. Vyberte si z velké nabídky hraček pro děti. Bavte se s přáteli. Vyplňte volný čas svých seniorů. Zvažte, pro koho je hračka určena podle věku, pohlaví nebo pro jaké prostředí.

Vybírejte podle účelu a materiálu. Pro jednotlivce nebo pro firmu. Hračka je často splněním vlastního dětského snu. Důležitou funkcí hry je připravit děti na život napodobováním činností dospělých. Snaha vyhrát, být první, být lepší je také hnacím motorem společenského úspěchu člověka.Hračky pro batolata a děti

Hračky pro batolata a děti

Hračky pro batolata jsou hračkami prvního kontaktu s okolním prostředím. Rozvíjejte jejich zvídavost a schopnost objevovat něco nového. Umožněte těm nejmenším zacházet s různými materiály, prozkoumávejte hračky všemi smysly.

Darujte svým nejmilejším hračky pro nejmenší z prověřených a zdravotně nezávadných materiálů s certifikátem CE.

 • umožňují rozvoj vnímání základními smysly - hmatem, zrakem, chutí, sluchem, čichem, rozvíjejí hrubou motoriku a schopnost úchopu, umožňují poznávat svět
 • neustále objevování nových hraček, nevíme, kdy už máme dost

Hračky pro nejmenší


Dřevěné hračkyHračky do vodyTahací hračkyLátkové panenkyPlyšové hračkyHračky do kočárkuHračky do vanyPanenkyHračky do pískuHračky na písekHračky pro dětipěnové puzzle

Hry a hračky pro starší děti

Hry a hračky pro starší děti

Najděte ty nejlepší hračky a hry pro své starší děti . Rozvíjejte své znalosti, kreativitu, představivost a navrhování ve 3D prostoru.

Připravte děti a jejich kamarády na zábavu doma na dvoře nebo na hřišti. Hrajte společně s dětmi strategické hry , sestavujte kreativní stavebnice .

 • umožňují všem členům rodiny hrát

Hry a hračky pro starší děti


Párty hryPuzzleDidaktické hračkyInteraktivní hračkyHlavolamyVenkovní hračkyPočítačové hryKoše na hračkyKreativní hračkyHry na Xbox OneHry na PCStolní hryHry pro Xbox 360Hry na Nintendo WiiNaučné hračkyVenkovní hryHudební hračkyHračky na zahraduPC hryStavebniceProgramovatelné stavebniceVzdělávací hračkyStavební hračkyHry na zahradě

Hry a hračky pro dospělé

Hry a hračky pro dospělé

Zábava a smích při společenských hrách nebo hrách ve dvojici uvolňují stres a napětí. IQ puzzle a kreativní hračky podporují myšlení a kreativitu. Procvičte své znalosti v deskových hrách.

Erotické hry a hračky pro inspiraci pro dva vám zpestří dlouhé večery.

A nezapomeň. Nejlepší přítel je kniha. Knihy jsou ideální jak pro zábavu, tak pro vzdělávání. Doma i na dovolené.

 • zpestření společných chvil dospělých

Společenské hryStolní hryKaretní hryElektronické knihyKnihyStrategické hry

Hry a hračky pro seniory

Hry a hračky pro seniory

Puzzle pro seniory jsou vynikající hry pro aktivaci mozkových cívek. Úspěšné řešení problémových úkolů je motivuje. Hádanky zvyšují koncentraci.

Umožněte seniorům smysluplně prožít podzim života u deskových her .

Kolíčky a karty jsou dostatečně velké pro snadnou manipulaci na hrací ploše.

Vyzkoušejte na zahradě oblíbené pétangue nebo kuželky .

 • vývoj duševního zdraví

HlavolamyZvukové knihyHry pro senioryFilmy pro senioryHlavolamy pro senioryAudioknihy pro senioryRetro hračky pro seniorySpolečenské hry pro senioryMobily pro senioryMobilní telefony pro seniory

Nejoblíbenější hry a hračky

Nejoblíbenější hry a hračky

Vyberte si z řady celosvětově prověřených a oblíbených výrobců her a hraček.

Zahrajte si své oblíbené strategické hry . Nenechte si ujít skvělý Monopoly .


  Strategické hry

  LEGO®

  LEGO®

  Mattel Barbie

  Mattel Barbie

  Panenka Barbie pro celodenní zábavu s nekonečnými doplňky.


  PLAYMOBIL®

  PLAYMOBIL®

  Sběratelské figurky, stavebnice figurek a panenek, pohádkové sady.


  Seva

  Seva

  Stavebnice z větších dílků pro menší děti.


  Rtuť

  Rtuť

  Stavebnice pro rozvoj jemné motoriky, dovedností a neomezené fantazie.


  Ravensburger

  Ravensburger

  Rodinné a společenské hry, stavebnice, puzzle a 3D puzzle pro rozvoj trpělivosti a prostorové představivosti.


  Cobi

  Cobi

  Stavebnice modelů aut, letadel, vrtulníků, tanků, lodí, budov, postaviček.


  Motor

  Motor

  Kreativní stavební kameny technických modelů.


  Přečtěte si také

  Zimní pneumatiky pro bezpečnou jízdu na studených vozovkách

  O nutnosti použití zimních pneumatik v náročných klimatických podmínkách zimy již asi není pochyb. Obecným doporučením je přezout na zimní pneumatiky, pokud okolní teplota klesne pod 7°C.

  Domácí pekárny pro přípravu čerstvého chleba a pečiva

  Rádi snídáte čerstvý, křupavý krajíc chleba nebo teplé voňavé pečivo? Pak si rozhodně pořiďte malou domácí pekárnu.

  Kuchyňské roboty – spolehliví společníci při vaření a pečení

  Objevte spolehlivého společníka pro každodenní i příležitostné vaření a pečení. Staňte se kreativním kuchařem. Připravte pokrmy z celého světa.

  Tlakové hrnce pro zdravá jídla, šetřící energii a čas

  Zvládněte přípravu svých oblíbených jídel za zlomek času. Zdravé vaření v páře pod vyšším tlakem výrazně zkracuje dobu přípravy a tím šetří energii.

  Ekonomické televizory pro každého po celý rok

  Moderní televizní přijímače jsou inteligentní, ekonomická SMART zařízení do každé domácnosti. Bohaté funkce, ultraplochý nadčasový design, vynikající obraz a zvuk je předurčily pro každodenní použití.

  Jogurtovače – pomocníci na podporu přirozené imunity

  Připravte si doma lahodné probiotické jogurty s kvalitním čerstvým nebo sušeným ovocem. Získejte dostatečnou imunitu díky dobrým bakteriím, které jsou nezbytné pro správné fungování střevní mikroflóry.

  Napařovače oděvů pro snadné ošetření a dezinfekci oděvů

  Pára změkčuje a narovnává vlákna v textilu, čímž narovnává pomačkané oblečení a záhyby. Zároveň účinně dezinfikuje textilie.

  Jak vybrat tu nejlepší kávu?

  Káva je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších povzbuzujících nápojů. Je to lahodný důvod pro setkání s přáteli, pro příjemnou relaxaci a odpočinek.

  Domácí udírny pro přirozenou konzervaci a plnou chuť uzených mas

  Spolu se sušením je uzení nejstarší formou konzervace potravin. Populární řeznictví a zpracování masa je výbornou příležitostí pro setkání celé rodiny a přátel.

  Čištění oken – efektivní a moderní

  Čištění oken, zrcadel, sprchových koutů nebo různých hladkých lesklých povrchů v domácnosti je často noční můrou. Dělejte to ale efektivně a moderně.

  Relax při zimních sportech

  Slovensko je krásná hornatá země s mnoha dobře vybavenými zimními středisky. Nabízejí skvělé prostředí pro relaxaci a sport s výbornými sněhovými podmínkami.

  Jak vybrat správnou varnou desku?

  Vybavte svůj moderní domov sklokeramickou varnou deskou nebo bezpečnou indukční varnou deskou. Vyzkoušejte inovativní, zábavné, snadné vaření a spoustu chytrých funkcí.