LEGO® City 60330 Nemocnice Lego

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 579 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego - popis produktu

LEGO® City 60330 Nemocnice Nemocnice (60330) od LEGO® City nabízí hromadu inspirativních prvků pro kreativní hraní, včetně recepčního pultu s dětskou hernou, porodnického oddělení, toalet a místnosti na magnetickou rezonanci. Sada dále potěší sanitkou a záchranářským vrtulníkem, a kromě toho ji lze pomocí křižovatek propojit s ostatními modely LEGO. V neposlední řadě je nutné zmínit 12 minifigurek, včetně 4 postav ze seriálu LEGO City Dobrodružství.

Prémiový model nemocnice pro děti od 7 let V nemocnici na děti čeká spousta zábavných postav a hrdinů všedního dne, včetně 4 známých z televizního seriálu LEGO® City.

Nepřeberné množství doplňků Model tvořený 816 dílky nabízí nemocniční pokoje, sanitku, záchranářský vrtulník a 12 minifigurek pro zábavné hraní.

Řada sběratelských stavebnic Děti mohou stavebnici spojit s ostatními modely LEGO® City (prodávají se samostatně) pomocí systému silnic.

Tištěný a digitální návod na stavění V této sadě LEGO nechybí podrobný tištěný návod spolu s interaktivními digitálními pokyny pro děti od 7 let. Intuitivní digitální průvodce je k dispozici v bezplatné aplikaci s návody LEGO pro chytré telefony a tablety a nabízí parádní nástroje přibližování a otáčení, které dětem umožní vizualizovat si rozpracovaný model ze všech úhlů.  

Kreativní svět LEGO City Stavebnice od LEGO City děti uvedou do světa plného akce. Samozřejmostí jsou budovy s rozličnými funkcemi, parádní vozidla a inspirativní postavy pro kreativní hraní neberoucí konce.  

 • Model nemocnice z LEGO® City pro děti od 7 let – Nemocnice (60330) od LEGO City je doslova nabitá detaily pro kreativní hraní
 • Co se ukrývá v krabici? – Vše, co děti potřebují k sestavení nemocnice s několika pokoji, sanitky a záchranářského vrtulníku, a k tomu navíc 12 minifigurek, včetně 4 postav ze seriálu LEGO® City Dobrodružství
 • Navrženo pro kreativní hraní – Model sanitky nabízí prostor pro nosítka. Kromě toho mohou děti podrobovat minifigurky pacientů vyšetření magnetickou rezonancí
 • Dárek pro malé doktory a zdravotní sestry – Tato stavebnice LEGO® poslouží jako narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro děti od 7 let
 • Rozměry – Po sestavení měří model nemocnice přes 24 cm na výšku, 28 cm na šířku a 25 cm do hloubky
 • Samozřejmostí jsou doplňky pro minifigurku LEGO® – Model nemocnice nabízí celou řadu doplňků minifigurek pro kreativní hraní, včetně zdravotní dlahy, injekce a kolečkové židle
 • Samozřejmostí je interaktivní digitální návod na stavění – Díky aplikaci s návody LEGO® pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů
 • Rozvoj kreativních dovedností prostřednictvím stavění – Děti mohou hravým způsobem rozvíjet sebevědomí a klíčové dovednosti pro život
 • Důraz na kvalitu – Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní
 • Bezpečnost na prvním místě – Kostky a dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme,drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

,


LEGO City 60330 Nemocnice
 • LEGO City 60330 Nemocnice pro děti již od 7 let
 • Rozvoj dětských dovedností
 • Inspirace k nápaditým hrám s rodiči i kamarády
 • Stavebnice s 816 dílky
 • Akční hračka s podporou dětského vývoje
 • Lze kombinovat s dalšími stavebnicemi LEGO

 

 

 


 

Prémiový model nemocnice pro děti od 7 let

V nemocnici na děti čeká spousta zábavných postav a hrdinů všedního dne, včetně 4 známých z televizního seriálu LEGO City.

 

Nepřeberné množství doplňků

Model tvořený 816 dílky nabízí nemocniční pokoje, sanitku, záchranářský vrtulník a 12 minifigurek pro zábavné hraní.

 

Spousta místností uvnitř

Nechybí recepce s dětským koutkem.

 

Porodnické oddělení

Nemocnice je připravena na budoucí maminky.

 

Magnetická rezonance

Děti mohou pomoct pacientům projít magnetickou rezonancí.


Řada sběratelských stavebnic

Děti mohou stavebnici spojit s ostatními modely LEGO City (prodávají se samostatně) pomocí systému silnic.

Víceúrovňovou nemocnici si mohou děti postavit z 816 dílků.

Poté si mohou přehrát příběh, kdy se Dr. Flieberová bude starat o maminku s novorozencem, zatímco dr. Spetzel bude provádět vyšetření pomocí magnetické rezonance a klaun Citrus bude bavit děti. Záchranáři přivezou na nosítkách Wallopa do sanitky po pádu z kaskadérské motorky, zatímco pilot bude startovat na střeše v záchranářském vrtulníku.

Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly.

Pro chytré telefony a tablety lze využít interaktivní návod po stažení bezplatné aplikace LEGO, která přináší nástroje pro přibližování a otáčení.

Skladba a funkčnost:

 • dílky k sestavení nemocnice s několika pokoji, sanitky a záchranářského vrtulníku
 • 12 minifigurek, včetně 4 postav ze seriálu LEGO® City Dobrodružství
 • recepční pult s dětskou hernou, porodnické oddělení, toaleta, místnost na magnetickou rezonanci
 • sanitka, záchranářský vrtulník, možnost propojení pomocí křižovatek s ostatními modely LEGO
 • sanitky s prostorem pro nosítka, minifigurky pacientů vyšetření magnetickou rezonancí
 • doplňky pro ošetření, ajko zdravotní dlahy, injekce a kolečkové židle

Kupte dětem jednu ze stavebnic LEGO City!

Vhodné pro děti od 7 let Počet dílků: 816 Rozměry nemocnice: 24 x 28 x 25 cm

Nemocnice (60330) od LEGO® City nabízí hromadu inspirativních prvků pro kreativní hraní, včetně recepčního pultu s dětskou hernou, porodnického oddělení, toalet a místnosti na magnetickou rezonanci. Sada dále potěší sanitkou a záchranářským vrtulníkem, a kromě toho ji lze pomocí křižovatek propojit s ostatními modely LEGO. V neposlední řadě je nutné zmínit 12 minifigurek, včetně 4 postav ze seriálu LEGO City Dobrodružství.

Tištěný a digitální návod na stavěníV této sadě LEGO nechybí podrobný tištěný návod spolu s interaktivními digitálními pokyny pro děti od 7 let. Intuitivní digitální průvodce je k dispozici v bezplatné aplikaci s návody LEGO pro chytré telefony a tablety a nabízí parádní nástroje přibližování a otáčení, které dětem umožní vizualizovat si rozpracovaný model ze všech úhlů.

Kreativní svět LEGO CityStavebnice od LEGO City děti uvedou do světa plného akce. Samozřejmostí jsou budovy s rozličnými funkcemi, parádní vozidla a inspirativní postavy pro kreativní hraní neberoucí konce.

Rozměry balení: 37,8 x 48 x 9,4 cm

Doporučený věk: 7+

LEGO stavebnice LEGO® City 60330 Nemocnice: LEGO® City 60330 Nemocnice Užij si LEGO nemocniciPostav si LEGO nemocnici s porodnickým oddělením, místností na magnetickou rezonanci, recepcí i dětskou hernou.Stavebnice nejen pro školákyLEGO® City je plné detailů podněcujících představivost. Je to svět nekonečných příležitostí inspirujících k volné hře.Možnost propojeníNemocnici LEGO můžeš pomocí křižovatek propojit také s dalšími stavebnicemi LEGO® City, abys měl obří město.816kostek7+doporučený věkNávodke stažení část 1, část 2 a část 3LEGO® City 60330 NemocniceStavebnice LEGO® City 60330 Nemocnice nabízí nekonečné možnosti kreativního hraní. V nemocnici najdeš porodnické oddělení, místnost na magnetickou rezonanci, recepci i dětský koutek. Další nové pacienty přivezla sanitka a vrtulník.Spousta kreativních možnostíNemocnici LEGO můžeš pomocí křižovatek propojit také s dalšími stavbami v LEGO City. Vybuduj opravdu obří velkoměsto. A pokud potřebuješ se stavbou poradit, koukni do interaktivního návodu dostupného v LEGO aplikaci.LEGO® CityLEGO® City je inspirováno životem ve městě a obsahuje jeho do detailu propracovaná hlavní témata, jako je policejní a hasičský sbor, nemocnice a spousta úžasných vozidel a ikonických budov.Ostatní vlastnosti LEGO® City 60330 Nemocnice Pro začínající stavitele Rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii Procvičuje jemnou motoriku Velmi kvalitní zpracováníObsah balení stavebnice LEGO: Nemocnice Vrtulník, sanitka 12 minifigurek Doplňky NávodRozměry nemocnice:24 × 28 × 25 cm

Nemocnice (60330) od LEGO® City nabízí hromadu inspirativních prvků pro kreativní hraní, včetně recepčního pultu s dětskou hernou, porodnického oddělení, toalet a místnosti na magnetickou rezonanci. Sada dále potěší sanitkou a záchranářským vrtulníkem, a kromě toho ji lze pomocí křižovatek propojit s ostatními modely LEGO.

Produkt LEGO® City 60330 Nemocnice Lego patří do skupiny produktů Hračky pro děti, patří pod značku LEGO, LEGO®, v nabídce prodejce NejlevnejsiZbozi.cz, 4kids.cz, Alza.cz, Albi.cz a je přizpůsoben male.

Tento produkt se nachází v kategorii Kreativní hračky, vyrábí jej značka LEGO, LEGO®, naleznete jej v e-shopu NejlevnejsiZbozi.cz, 4kids.cz, Alza.cz, Albi.cz a je přizpůsoben male.

Produkt LEGO® City 60330 Nemocnice Lego lze nalézt mezi produkty ve skupině Lego City, patří značce LEGO, LEGO®, v nabídce prodejce NejlevnejsiZbozi.cz, 4kids.cz, Alza.cz, Albi.cz a je přizpůsoben male.

Produkt LEGO® City 60330 Nemocnice Lego má EAN kód 5702017161600.

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego - parametry produktu

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego - historie ceny a dostupnosti

LEGO® City 60330 Nemocnice Lego - další zajímavé produkty