HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 3 990 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm - popis produktu

Gril Gril WELTON: Zahradní gril na dřevěné uhlí WELTON s grilovací plochou o rozměrech 48 × 44 cm je ideální pro přípravu menšího množství pochutin, kdy není zapotřebí většího grilu. Menší rozměry umožňují při použití minimálního množství paliva docílit obdobné kvality připravovaných pokrmů jako ve velkých grilech. Na přední straně odklopného víka naleznete spolehlivý teploměr pro sledování vnitřní teploty. Regulace přívodu vzduchu na boční straně grilu slouží k ovlivňování rychlosti hoření a tím i provozní teploty, pro zvýšení tahu potom slouží přídavný komín. Odkládací plocha umožňuje pohodlnější obsluhu grilu a pro snadnější manipulaci je gril vybaven dvěma kolečky a transportním madlem. Gril WELTON je ideální pro rychlou přípravu méně objemných potravin při venkovním posezení. Klíčové vlastnosti grilu WELTONMenší barelový gril WELTON je vhodný pro venkovní posezeníJednoduchá konstrukce grilu zajišťuje jeho stabilituGrilovací plocha o rozměrech 48 × 44 cmPoklop s držadlem a teploměremVentilační průduch umožňuje regulaci teplotyPřídavný komín pro zvýšení tahuGril má praktickou odkládací plochuTransportní madlo a pojezdová kolečka

Produkt HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm patří do skupiny produktů Záhradné grily, je v nabídce značky Happy Green, barevná verze je černá v nabídce e-shopu Alza.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Grily na uhlí, patří značce Happy Green, barevné provedení je černá, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm patří do skupiny produktů Ploché grily, vyrábí jej značka Happy Green, barevná verze je černá, v nabídce prodejce Alza.cz.

Produkt HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm má EAN kód 8591022468425.

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm - parametry produktu

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm - historie ceny a dostupnosti

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm - další zajímavé produkty

HAPPY GREEN WELTON Zahradní gril, 81 x 44 cm - jak nakoupit nejvýhodnější?