Gril se zástěnou proti větru #495102

Gril se zástěnou proti větru #495102

Gril se zástěnou proti větru #495102

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 309 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Gril se zástěnou proti větru - popis produktu

Gril HAPPY GREEN Gril TRIPOD 32,5 cm: Jednoduchý, lehký a plně funkční gril na třech nohách Happy Green Tripod za skvělou cenu užijete na chatě, chalupě, pláži či balkóně. Můžete ho ale vzít i na krátký výlet do přírody. Ocelový gril Happy Green Tripod nabízí průměr ohniště 32,5 cm, vyjímatelný chromový rošt a zástěnu proti větru. Topivem pro Tripod gril je dřevěné uhlí. Klíčové vlastnosti grilu Happy Green TripodJednoduchý a lehký gril za skvělou cenuSmaltované ohniště o průměru 32,5 cmHappy Green Tripod má chromový roštS červenou zástěnou proti větruNa dřevěné uhlíRozměry:Výška: 43 cmPrůměr: 32,5 cmHmotnost:0,65 kg

Lehký a praktický gril ideální pro příležitostné grilování na zahradě, terase i na cestách. Otevřený zahradní gril má smaltovanou grilovací vanu, chromovaný rošt a nízkou hmotnost pro pohodlné přenášení. Bez problému na něm ugrilujete maso, ryby i zeleninu.

Lehký gril se smaltovaným ohništěm, chromovaným roštem a zástěnou proti větru.Gril je dodáván v červené barvě.Rozměry: průměr 32,5 cm a celková výška 43 cm.Gril využijete zejména při kempování, na chatách a chalupách.

Produkt Gril se zástěnou proti větru #495102 lze nalézt mezi produkty ve skupině Záhradné grily, je v nabídce značky Happy Green, barevná verze je černá v nabídce e-shopu 4home.cz, Astoreo.cz.

Produkt Gril se zástěnou proti větru #495102 má přiřazen EAN kód 8591022304709.

Gril se zástěnou proti větru - parametry produktu

Gril se zástěnou proti větru - historie ceny a dostupnosti

Gril se zástěnou proti větru - další zajímavé produkty

Gril se zástěnou proti větru - jak nakoupit nejvýhodnější?