Vetro zahradní gril Ball

Vetro zahradní gril Ball

Vetro zahradní gril Ball

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 729 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Vetro zahradní gril Ball - popis produktu

Gril Happy Green Gril Ball: Gril BALL je základní kulatý hobby gril na dřevěné uhlí a brikety. Gril je vybavený poklicí s háčkem pro zavěšení, praktickým popelníkem, pojezdovými plastovými koly a 2 držadly pro snadnou manipulaci. Pracovní rošt má 2 úchyty pro snadné přenášení. Součástí víka je nastavitelný otvor pro regulaci vzduchu / teploty. Ve spodní části grilu je integrovaný popelníkový regulační otvor se 4 průduchy pro optimální přívod vzduchu.  Parametry a specifikace: Materiál: Ocel s povrchovou úpravou Průměr:  41 cm Výška roštu:  57 cm Materiál: Ocel s povrchovou úpravou Vlastnosti: Zhuštěné rošty Popelník

Gril s poklicí uspokojí potřeby nejnáročnějších milovníků letního grilování. Gril je vybaven chromovaným roštem a smaltovaným ohništěm pro snadnou údržbu. Pojezdová  plastová kola umožňují snadnou manipulaci. Ve výbavě grilu je také popelník na  vyhořelé uhlíky. Gril je vyroben z pevné oceli s povrchovou úpravou. 

Produkt Vetro zahradní gril Ball patří do skupiny produktů Záhradné grily, je v nabídce značky Happy Green, barevná verze je černá v nabídce e-shopu 4home.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Zahradní potřeby, vyrábí jej značka Happy Green, barevná varianta je černá, naleznete jej v e-shopu 4home.cz.

Produkt Vetro zahradní gril Ball patří do skupiny produktů Grily na uhlí, patří značce Happy Green, barevné provedení je černá, naleznete jej v e-shopu 4home.cz.

Produkt Vetro zahradní gril Ball popisuje EAN kód 8591022246092.

Vetro zahradní gril Ball - parametry produktu

Vetro zahradní gril Ball - historie ceny a dostupnosti

Vetro zahradní gril Ball - další zajímavé produkty

Vetro zahradní gril Ball - jak nakoupit nejvýhodnější?