Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 81 990 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL - popis produktu

Gril Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL:Zahradní gril Louisiana vám zcela jistě pomůže s vytvořením jedinečného kulinářského zážitku. Jídlo bude hezky propečené díky dobře zvolenému materiálu grilovací plochy, kterou tvoří nerez. Materiálem další konstrukce grilu je pak ocel, ta se zaručí o pevnost a dlouhou životnost. U grilovací plochy máte k dispozici celkem 7776 cm2 Aby byla jeho instalace bez problému, měli byste být obeznámeni s rozměry. Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL nabízí rozměry 70,5 × 186 × 65 cm, přičemž disponuje hmotností 138 kg. Teplotu uvnitř grilu si můžete ověřit pomocí přidaného teploměru. Potřebné věci si můžete položit na odkládací plochu, kterou disponuje. Pojízdný vozík vám umožní bezproblémové přemístění grilu. Na rovném povrchu to zvládne i jeden člověk. Pochvalovat si určitě budete také chytře umístěný úložný prostor. Nemusíte mít strach z toho, že by vám omastek zašpinil celý gril. O zachycení nečistot se postará odkapávací miska. Gril Louisiana se stane oblíbeným pomocníkem pro pořádání párty. Zásadní vlastnosti grilu Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL Zahradní gril Louisiana se stane oblíbeným nástrojem pro přípravu jídla Grilovací plocha se vyznačuje skvělou vodivostí díky materiálu, kterým je nerez Ocel se grilu postará o dostatečnou stabilitu Velikost grilovací plochy se rovná 7776 cm2 Co do rozměrů, očekávejte 70,5 × 186 × 65 cm Výsledná hmotnost grilu Louisiana bude 138 kg Výbava: automatický podavač, displej, odkapávací nádoba, odkládací plocha, kolečka, popelník, teploměr, teplotní sonda, úložný prostor, zapalovač pelet, zásobník na pelety, zabudované osvětlení, ovládání pomocí Wifi, ovládání pomoci bluetooth a regulátor plamene

Produkt Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL patří do skupiny produktů Záhradné grily, je v nabídce značky Louisiana v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL má přiřazen EAN kód 684678106334.

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL - parametry produktu

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL - historie ceny a dostupnosti

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL - další zajímavé produkty

Gril na dřevěné pelety founders Legacy Louisiana LG1200FL - jak nakoupit nejvýhodnější?