Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 3 199 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt - popis produktu

Gril Cattara ROYAL: Zahradní gril na dřevěné uhlí s odolnou konstrukcíGrilujte jako opravdový profesionál! Klasický a zároveň velmi stylový gril Cattara ROYAL se díky svému propracovanému designu a vlastnostem stane ozdobou vaší zahrady či terasy. S lehkostí s ním připravíte lahodné steaky, hamburgery i grilovanou zeleninu. Gril je charakteristický zejména svou robustní a odolnou ocelovou konstrukcí s černým nátěrem a také prostorným litinovým roštem, který umožňuje všestranné grilování. Pro dokonalou přípravu masa lze celý gril přiklopit masivním víkem, aby teplo neunikalo pryč a pokrm se rovnoměrně propekl. Klíčové vlastnosti zahradního grilu Cattara ROYALElegantní gril Cattara ROYAL pro všestranné venkovní grilováníKlasický gril na dřevěné uhlí i pro náročnější uživateleStabilní a odolná konstrukce z oceliPromyšlené větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchuTřídílný litinový grilovací rošt s vyjímatelným středemRošt na uhlí s nastavitelnou výškou  9-21 cmMasivní vyklápěcí víko se zabudovaným teploměremVýrazná madla a pojízdná kolečka pro snadnou manipulaciMnožství odkládacích prostor pro pohodlné grilováníPraktický otvírák na lahve umístění z boční strany griluVýsuvný popelníkDostatek odkládacího prostoruMaximálně pohodlné grilování zjistí velké množství odkládacích prostor včetně roštu pro udržení teploty hotových pokrmů. Velmi praktická je boční sklápěcí polička s háčky, na kterou pohodlně odložíte potřebné nádobí, grilovací náčiní i utěrku.Snadná manipulaceCattara ROYAL je opatřen robustními madly, které se dobře drží a umožní vám velmi snadnou manipulaci s grilem. Pomocí velkých koleček, umístěných na jedné straně podstavce, gril kdykoli lehce přemístíte klidně i na druhý konec zahrady.Nastavitelná výška roštuNespornou výhodou zahradního grilu Cattara ROYAL je nastavitelná výška roštu na uhlí, kterou si jednoduše upravíte dle potřeby v rozmezí 9-21 cm pomocí kliky umístěné v přední části grilu.Integrovaný teploměrOptimální proudění vzduchu v průběhu grilování zajišťují promyšlené větrací otvory, díky kterým vzduch neustále cirkuluje a oheň nevyhasne. Aktuální teplotu uvnitř grilu Cattara ROYAL můžete pohodlně sledovat na zabudovaném teploměru. Třídílný litinový grilovací roštZajímavou vychytávkou grilu Cattara ROYAL je vyjímatelný středový díl grilovacího roštu, kdy po vyjmutí můžete do vzniklého otvoru umístit například grilovací pánev nebo jinou nádobu. Praktický otvírák na lahveKe každému grilování bezesporu patří lahev dobrého vyhlazeného piva. Zahradní gril Cattara ROYAL disponuje integrovaným otvírákem, který vám v takovýchto situacích přijde vhod. Rozměry:102 × 60 × 106 cmGrilovací výška:82 cm Hmotnost:29 kg

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt

Gril na dřevěné uhlí s robustní konstrukcí ROYAL, je grilem pro náročné uživatele.

Konstrukce z oceli je opatřena hrubou černou barvou. Madla a ovládací kovové prvky, mají dostatečné rozměry pro pohodlný úchop a zajišťují precizní ovládání. Oboustranná regulace ventilace perfektně lícuje s konstrukcí. Další předností je rošt na uhlí s nastavitelnou výškou 9-21 cm od grilovacího prostoru, pomocí kličky na přední straně. Dvířka na čelní straně grilu usnadňují doplňování uhlí.

Pro samotnou tepelnou přípravu Vašich pochutin je gril opatřen třídílným litinovým roštem s kulatým středem, kde je možné po vyjmutí umístit např. grilovací pánve a podobné. Dále je opatřen odkládacím roštem pro udržení teploty již hotových pokrmů. Vyklápěcí víko je opatřené teploměrem pro stálou kontrolu teplot uvnitř grilu.

Mobilitu zajištují kovové nohy spolu s dvěma kolečky, doplněné o zpevňující rám ve spodní časti grilu, sloužící rovněž jako odkládací prostor. Boční strana je opatřena skládacím stolkem, pro odkládání rozličného vybavení pro grilování, nebo odkládání samotných pokrmů.

Rozměry balení (přepravní rozměry) 64 x 50,5 x 37 cm.

Technická data
 • rozměry grilu 102 x 60 x 106 cm
 • grilovací rošt třídílný litinový
 • grilovací plocha 58 x 42 cm
 • vyjímatelný díl roštu prům. 32 cm
 • výška grilovací plochy 82 cm
 • vestavěný teploměr ano, ve víku
 • rozměry odkládacího roštu 54 x 20 cm
 • boční polička sklápěcí s háčky
 • rozměr poličky 45 x 30 cm
 • plnění uhlí předními dvířky
 • popelník ano, spodní zásuvka
 • pojízdný ano, 2x kolečka

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt - parametry produktu

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt - historie ceny a dostupnosti

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt - další zajímavé produkty

Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL CLASSIC litinový rošt - jak nakoupit nejvýhodnější?