Happy Green Gril LEROY

Happy Green Gril LEROY

Happy Green Gril LEROY

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 3 201 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Happy Green Gril LEROY - popis produktu

Gril Gril LEROY: Zahradní gril LEROY na dřevěné uhlí disponuje dvěma propojenými ocelovými topeništi pro přímé i nepřímé grilování, které mají dostatečnou kapacitu i na větší kusy masa a potravin. Spodní topeniště můžete, kromě klasického grilování, využít i pro zauzení různých druhů masa, ryb, klobás, sýrů či zeleniny. Teplotu uvnitř grilu lze regulovat pomocí klapky na komínu a vzduchového otvoru na boku topeniště. Kvalitních kulinářských výsledků vám pomůže dosáhnout i vestavěný teploměr. Velmi praktickým doplňkem je prostorná odkládací police na kleště, příbory, talíře apod. Gril LEROY snadno přemístíte na místo určení pomocí pojezdových koleček. Klíčové vlastnosti grilu LEROYPraktický víceúčelový gril lokomotiva s možností uzeníDvě ocelová topeniště pro přímé i nepřímé grilováníKomín s uzavíratelnou klapkou pro odvod tepla a spalinVestavěný teploměr ve víku griluRegulace teploty uvnitř grilu pomocí vzduchového průduchuProstorná odkládací police na příslušenstvíGril má dvě pojezdová kolečka

Zahradní gril se 2 topeništi, který je vybaven komínem pro odvod tepla a spalin. Na přední straně jednoho z vík naleznete spolehlivý teploměr pro informaci o vnitřní teplotě. Happy Green Gril LEROY je 113,5 cm vysoký a vybavený regulací přívodu vzduchu na boční straně grilu.

Happy Green Gril LEROY - parametry produktu

Happy Green Gril LEROY - historie ceny a dostupnosti

Happy Green Gril LEROY - další zajímavé produkty

Happy Green Gril LEROY - jak nakoupit nejvýhodnější?