Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 089 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý - popis produktu

Dětský kufr Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý:Sháníte dětský cestovní kufr, který bude jak praktický, tak designový? Dětský kufr senzanakupy.cz zajisté oceníte. Tento dětský kufr se vyznačuje originálním designem a zároveň plně odpovídá nárokům na praktické zavazadlo. Skořepinový kufr senzanakupy.cz vyniká odolností a nepromokavostí. Křehké věci v něm budou v bezpečí. Disponuje objemem 35 l pro uložení všech nezbytných věcí. Díky svým rozměrům, je tento kufr uznáván mnohými leteckými společnostmi jako příruční zavazadlo. Tento dětský kufr do letadla může vaše ratolest využít i na táboře, na výletech a při delším cestování. Zajímavý vzhled zvýrazňuje žlutá barva a dětmi oblíbený zvířecí motiv. Klíčové vlastnosti produktu Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý Dětský kufr senzanakupy.cz nabízí prostor pro všechny nezbytné potřeby Jde o skořepinový kufr Velikost kufru: S Přináší objem 35 l Jeho barva je žlutá Motiv: zvířecí Pohodlnou manipulaci usnadňují 4 kolečka

Produkt Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý patří do skupiny produktů Dětské kufry, patří značce senzanakupy.cz, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý je označen EAN kódem 8594206756776.

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý - parametry produktu

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý - historie ceny a dostupnosti

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý - další zajímavé produkty

Dětský cestovní 3D kufr Lev, hranatý - jak nakoupit nejvýhodnější?