WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 390 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý - popis produktu

Cestovní kufr WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý:Hledáte cestovní kufr, který se bude pyšnit praktičností a stylem? WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý bude pro vás tím pravým. Tento dětský kufr se vyznačuje originálním designem a zároveň plně odpovídá nárokům na praktické zavazadlo. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, konkrétně ABS. Skořepinový kufr WEXTA je charakteristický svou odolností a nepromokavostí. Hodí se tak ideálně i pro křehčí předměty. Při rozhodování o správné velikosti kufru vám mohou být nápomocny jeho rozměry, které činí 48 × 34 × 25 cm (vך×h) a objem, díky kterému do něj můžete uložit všechny důležité věci je 40 l. Vzhledem k jeho velikosti M se tento kufr nejčastěji používá jako osobní zavazadlo na týdenní letní pobyty. Jeho barva je modrá. Hlavní vlastnosti cestovního kufru WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý Tento kufr pro děti zajišťuje dostatek pohodlí během cestování Jeho výrobním materiálem je ABS Jedná se o skořepinový kufr Kufr má velikost M Rozměry cestovního kufru odpovídají 48 × 34 × 25 cm (vך×h) Nabízí objem 40 l Jeho barva je modrá Zapínání: zip

Produkt WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý lze nalézt mezi produkty ve skupině Dětské kufry, patří značce WEXTA, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý má EAN kód 8682966882405.

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý - parametry produktu

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý - historie ceny a dostupnosti

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý - další zajímavé produkty

WEXTA Lion Odolný kufr dětský 40 l modrý - jak nakoupit nejvýhodnější?