Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 2 719 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé - popis produktu

Vychutnávejte si čerstvý vzduch na zahradě, terase nebo na balkoně: zahradní židle Blumfeldt Torremolinos s měkkým polstrováním umožňují oddychové chvíle ve venkovním prostředí. Se zahradními židlemi Blumfeldt Torremolinos zažijete nebe na zemi - díky kombinaci potahu ComfortMesh a čalounění ClassicComfort můžete sedět jako na obláčku. Inteligentní tkanina ComfortMesh je nepromokavá, prodyšná, odolná vůči povětrnostním vlivům, velmi rychle schne a dá se jednoduše vyčistit vlhkou utěrkou. Takže židle jsou vždy připraveny na další opalování. Má také dlouhodobou užitnou hodnotu. Rám z hliníkových trubek je maximálně stabilní, takže zahradní židle váží pouze 4 kg. Práškové lakování kovových částí se postará o dodatečnou odolnost vůči povětrnostním vlivům. A protože odpočinek je nejkrásnější ve dvojici, dodávají se zahradní židle Torremolinos rovnou v praktické sadě 2 kusů. Dokonalá relaxace: se zahradními židlemi Blumfeldt Torremolinos si můžete vychutnat bezstarostné hodiny na čerstvém vzduchu díky měkkému sezení a robustnímu rámu.

Tento produkt naleznete ve skupině Zahradní židle, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé patří do skupiny produktů Hliníkové židle, vyrábí jej značka Blumfeldt, naleznete jej v e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé je označen EAN kódem 4060656152191.

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé - parametry produktu

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Torremolinos, zahradní židle, 2ks, hliník, ComfortMesh, tmavěšedé - další zajímavé produkty