Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací #759591

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací #759591

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací #759591

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 779 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací - popis produktu

Užijte si prázdniny, víkendy nebo volný čas po práci se zahradní židlí Blumfeldt London – na zahradě, na terase nebo na balkoně.Se zahradní židličkou Blumfeldt London můžete díky kvalitnímu potahu z textilenu odpočívat jako na obláčku. Aby židle splnila všechny požadavky relaxu, její opěradlo se dá nastavit v 5 polohách a umožňuje celkově 6 pozic sezení. Pletivo z textilénu je odolné vůči povětrnostním vlivům, mimořádně rychle schne a dá se bez problémů vyčistit. Takže židle je vždy připravena na další opalování. Dlouhodobá užitná hodnota také není zanedbatelná: rám je vyroben z robustního hliníku, takže skládací židle váží pouhých 5,5 kg. Práškové lakování rámu se postará o dodatečnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu se dá židle v několika jednoduchých krocích složit na praktickou velikost pro uskladnění nebo přepravu. Maximální ochranu zajišťuje sklopná bezpečnostní páka, která zabrání nechtěnému sklopení zahradní židle.Užijte si chvíle klidu v přírodě: skládací židle Blumfeldt London vás provází při odpočinku během jara a léta.

Produkt Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací #759591 patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Hliníkové židle, vyrábí jej značka Blumfeldt, naleznete jej v e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací #759591 popisuje EAN kód 4260552211767.

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací - parametry produktu

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt London, zahradní stolička, textilen, hliník, 6 pozic, skládací - další zajímavé produkty