VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 329 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé - popis produktu

Sluneční brýle VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé: Sluneční brýle Porchey od značky Veyrey se svým vzhledem řadí mezi brýle lenonky s kulatým tvarem v typickém retro stylu. Hodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitům pro všechny, kteří mají rádi extravagantnější módu. Porchey jsou vyrobeny z kombinace kovu a plastu a na první pohled zaujmou svým černým provedením včetně tmavých skel. Typ brýlí sluší všem tvarům obličeje a skvěle padnou mužům i ženám. Sluneční brýle Veyrey Porchey mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400. Klíčové vlastnosti slunečních brýlí Porchey černýchSluneční brýle Porchey od značky VeyreySvým vzhledem se řadí mezi brýle lenonkyS kulatým tvarem v typickém retro styluHodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitůmNa první pohled zaujmou tmavým provedenímJsou vyrobeny z plastu a kovuSluší všem tvarům obličejeSluneční brýle Veyrey Porchey mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400Vhodné pro muže i ženyBarevné provedení: černéUV filtr:UV400, kategorie 3Šířka obrouček:13,7 cmVýška brýlí měřená uprostřed sklíček:5 cmDélka nožiček:14,5 cm

Porchey Sluneční brýle - VEYREY - Černá.

Produkt VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé patří do skupiny produktů Sluneční brýle, patří pod značku VEYREY ve velikosti uni, v barvě černá, v nabídce prodejce Alza.cz, Bibloo.cz a je navržen female.

Produkt VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé popisuje EAN kód 8592917699887.

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé - parametry produktu

BarvaČerná
VelikostČerná
Určenífemale
KategorieBrýle, Sluneční brýle
ZnačkaVEYREY
Velikostuni
Barvačerná
Určenífemale
E-shopAlza.cz, Bibloo.cz
EAN8592917699887

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé - historie ceny a dostupnosti

VeyRey Sluneční brýle lenonky polarizační Porchey černé - další zajímavé produkty