VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 509 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé - popis produktu

Sluneční brýle VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé: Sluneční brýle Danilo od značky Veyrey se svým vzhledem řadí mezi brýle hranatého tvaru s úzkým profilem. Ty mají tu výhodu, že sluší kulatému i oválnému tvaru obličeje a hodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitům. Danilo na první pohled zaujmou svým elegantním provedením v kombinaci černé a šedé barvy. Skla jsou navíc polarizační, takže propouští jen vertikální světlo a pohlcují světlo horizontální. Sluneční brýle Danilo Veyrey mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400 a skvěle padnou mužům i ženám. Klíčové vlastnosti polarizačních slunečních brýlí DaniloSluneční brýle Danilo od značky VeyreySvým vzhledem se řadí mezi brýle hranatého tvaru s úzkým profilemSluší kulatému i oválnému tvaru obličejeHodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitůmNa první pohled zaujmou elegantním provedenímSluneční brýle Danilo Veyrey mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400Polarizační skla propouští jen vertikální světlo a pohlcují světlo horizontálníJsou vhodné pro muže i ženyBarevné provedení: černo-šedéUV filtr:UV400, kategorie 3Šířka obrouček:14,5 cmVýška obrouček:4,3 cmDélka nožiček:14 cm

Danilo Sluneční brýle - VEYREY - Černá.

Produkt VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé patří do skupiny produktů Sluneční brýle, patří pod značku VEYREY ve velikosti uni, v barvě černá, v nabídce prodejce Bibloo.cz a je navržen female.

Produkt VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé popisuje EAN kód 8592917680977.

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé - parametry produktu

BarvaČerná
VelikostČerná
Určenífemale
KategorieBrýle, Sluneční brýle
ZnačkaVEYREY
Velikostuni
Barvačerná
Určenífemale
E-shopBibloo.cz
EAN8592917680977

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé - historie ceny a dostupnosti

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé - další zajímavé produkty

VeyRey Sluneční brýle hranaté Danilo polarizační černé - jak nakoupit nejvýhodnější?