VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 599 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé - popis produktu

Sluneční brýle VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé: Sluneční brýle Jarrold od značky Veyrey se svým vzhledem řadí mezi brýle hranatého tvaru se sklonem dovnitř. Hodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitům. Jarrold jsou vyrobeny z plastu a na první pohled zaujmou svým černým provedením včetně tmavých skel ve fialovém tónu. Typ brýlí sluší oválným i kulatým tvarům obličeje. Sluneční brýle Veyrey Jarrold mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400 a skvěle padnou mužům i ženám. Klíčové vlastnosti slunečních brýlí Jarrold černýchSluneční brýle Jarrold od značky VeyreySvým vzhledem se řadí mezi brýle hranatého tvaruMají sklon dovnitřHodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitůmNa první pohled zaujmou tmavým provedenímJsou vyrobeny z plastuSluší oválným i kulatým tvarům obličejeSluneční brýle Veyrey Jarrold mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400Vhodné pro muže i ženyBarevné provedení: černé s fialovými sklyUV filtr:UV400, kategorie 3Šířka obrouček:13,7 cmVýška brýlí měřená uprostřed sklíček:3,6 cmDélka nožiček:14,2 cm

Jarrold Sluneční brýle - VEYREY - Černá.

Produkt VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé lze nalézt mezi produkty ve skupině Sluneční brýle, patří pod značku VEYREY ve velikosti uni, v barvě černá, v nabídce prodejce Bibloo.cz a je navržen female.

Produkt VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé označuje EAN kód 8592917699948.

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé - parametry produktu

BarvaČerná
VelikostČerná
Určenífemale
KategorieBrýle, Sluneční brýle
ZnačkaVEYREY
Velikostuni
Barvačerná
Určenífemale
E-shopBibloo.cz
EAN8592917699948

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé - historie ceny a dostupnosti

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé - další zajímavé produkty

VeyRey Sluneční brýle hranaté Jarrold černé - jak nakoupit nejvýhodnější?