DEK Židle zahradní PADOVA

DEK Židle zahradní PADOVA

DEK Židle zahradní PADOVA

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 290 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

DEK Židle zahradní PADOVA - popis produktu

Zahradní židle DEK Židle zahradní PADOVA:Rádi si užíváte posezení na zahradě? Zahradní židle OEM se dá využít k relaxu i práci. Pevnou a stabilní konstrukci tvoří ocel. Také sedák i opěrka zad jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jakým je plast. Pevný materiál zaručí potřebnou odolnost. Měli byste mít na paměti i celkovou nosnost, která u zahradní židle OEM je 120 kg. Co se týče rozměrů této židle, ty se vyšplhaly na 5,85 × 9,3 cm. Na zahradě může dokonce posloužit i jako designový doplněk, přičemž její konečný vzhled obstarává černá barva. Důležité přednosti zahradní židle DEK Židle zahradní PADOVA Zahradní židle OEM pro odpočinek či práci by neměla chybět na žádné zahradě Materiálem konstrukce je ocel Sedák i opěrka zad jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, jakým je plast Maximální nosnost zahradní židle je 120 kg Její rozměry jsou 5,85 × 9,3 cm Konečný desing tvoří černá barva

Produkt DEK Židle zahradní PADOVA patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky OEM v nabídce e-shopu Alza.cz.

Tento produkt se nachází v kategorii Zahradní křesla, patří pod značku OEM, v nabídce prodejce Alza.cz.

DEK Židle zahradní PADOVA - parametry produktu

DEK Židle zahradní PADOVA - historie ceny a dostupnosti

DEK Židle zahradní PADOVA - další zajímavé produkty

DEK Židle zahradní PADOVA - jak nakoupit nejvýhodnější?