Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah)

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 0 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - popis produktu

Aku sekačka Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah): S rotační akumulátorovou sekačkou na trávu Einhell RASSARO posekáte váš trávník snadno, rychle a šetrně k životnímu prostředí. Díky šestistupňovému nastavení výšky sečení (25 - 75 mm) a širokému záběru 38 cm upravíte travnaté plochy přesně podle vašich představ. Integrovaný hřeben na trávu vám potom umožní i přesné sečení v blízkosti okrajů. Pohodlné ovládání sekačky zajišťuje lehké hliníkové madlo s ergonomickým úchopem, které lze navíc výškově nastavit. Sekačka má velký sběrný koš na trávu s kapacitou 45 litrů a každého zahradníka jistě potěší i funkce mulčování. Pro provoz sekačky Einhell RASSARO jsou potřeba dvě 18V baterie řady Power X-Change, které jsou spolu s nabíječkou součástí balení. Klíčové vlastnosti rotační sekačky Einhell RASSAROAku sekačka Einhell RASSARO je vhodná pro plochy do 450 m2Centrální nastavení výšky sečení v šesti úrovníchIntegrovaný hřeben na trávu umožňuje sekání v blízkosti okrajůVýškově nastavitelné ergonomické madlo z lehkého hliníkuŠiroká plastová kola jsou šetrná vůči trávníkuSoučástí je mulčovací klínPlastový koš na trávu o objemu 45 litrů s indikátorem zaplněníEinhell RASSARO má integrovanou přepravní rukojeťVčetně dvou baterií a rychlonabíječky (Power X-Twincharger 3A) Einhell RASSARO patří do řady Power X-ChangeS nářadím řady Power X-Change již nebudete muset ztrácet čas hledáním vyhovující baterie, jelikož s tímto systémem vám bude na veškeré práce stačit pouze jedna baterie s nabíječkou. Všechny baterie navržené jako člen rodiny Power X-Change totiž mohou být flexibilně a bez omezení použity do všech přístrojů této série. Jednou baterií tak můžete pohánět šroubováky, vrtačky či přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či zbavíte trávník listí. Vysoce kvalitní lithiové články Einhell se sami téměř nevybíjejí, čímž je zaručena dlouhá životnost a bezstarostné skladování.

Sekačka Einhell

Aku sekačka Einhell Rasarro 36/38 si suverénně a bez kabelu razí cestu zelení – nevynechá jediný kout zahrady. Na základě napájení dvěma 4,0Ah bateriemi PXC se sekačka doporučuje pro trávníky do 450 m². Baterie Power X-Change mohou být použity ve všech přístrojích této systémové řady. Indikátor stavu nabití po celou dobu zobrazuje dostupné zásoby energie pomocí tří LED diod. Se systémovou rychlonabíječkou (twincharger Power X) jsou baterie během chvilky nabité. Sekačka si razí cestu zelení díky „Brushless Energy“ – pomocí bezkartáčového elektromotoru. 6stupňové centrální nastavení výšky sečení od 25 do 75 mm a záběru 38 cm lze přitom přizpůsobit individuálním požadavkům na výsledný vzhled. Hřeben na trávu dokonce umožňuje sečení v blízkosti okrajů. Sekačka má vysoká a široká kola, která jsou šetrná vůči trávníku. Díky ergonomicky tvarované oblasti úchopu je zajištěna eliminace únavy při práci. Teleskopické, výškově nastavitelné madlo lze individuálně přizpůsobit uživateli.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Tento produkt se nachází v kategorii Sekačky na trávu, vyrábí jej značka Einhell.

Produkt Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) popisuje EAN kód 4006825635867.

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - parametry produktu

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - historie ceny a dostupnosti

Einhell Sekačka Aku RASSARO (2x4,0Ah) - další zajímavé produkty