BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí)

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí)

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí)

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 5 809 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) - popis produktu

Aku sekačka Bosch UniversalRotak 36-550 bez aku 0.600.8B9.50B: Akumulátorová sekačka Bosch UniversalRotak 36-550 je velmi výkonná, pohodlná a tichá sekačka se záběrem až 36 cm. Hlasitost sekačky výrazně snižuje funkce ProSilence. Rotační nůž LeafCollect je nabroušený, výborně seče a také sbírá posečenou trávu a listí. Jeden vyjímatelný akumulátor (není součástí balení) pohání motor sekačky, který je pod kontrolou energeticky úsporného systému Efficient Energy Management. Stav nabití akumulátoru signalizuje kontrolka. Vedle výkonu oceníte i jednoduchost sestavení držadla, nastavení výšky sečení jediným tlačítkem a pohodlí při práci díky ergonomickým držadlům ErgoFlex.  Klíčové vlastnosti akumulátorové sekačky Bosch UniversalRotak 36-550 (holé nářadí) Výkonná, tichá a pohodlná sekačkaFunkce ProSilence výrazně snižuje hlasitost sekačkyMotor řízený úsporným systémem Efficient Energy ManagementČip Syneon reguluje využití energie, zajišťuje optimální účinnost a delší dobu choduNabroušený rotační nůž se záběrem 36 cmKontrolka pro signalizaci stavu nabití akumulátoruCentrální nastavení žací výšky 1 tlačítkem (6 stupňů, od 25 do 70 mm)Boční strany vybavené hřebeny pro účinné sečení na okrajíchVelký sběrný koš, držadlo na přenášení, ergonomické rukojetiVarianta sekačky Bosch UniversalRotak U36-550 bez akumulátoru a nabíječky Typ napájení:Akumulátor – vyjímatelný (není součástí balení)Typ akumulátoru:Lithium-iontovýDoba nabíjení akumulátoru:125 min.Doba rychlo-nabíjení akumulátoru:Nabito na 80 % za 96 min.Doporučená plocha trávníku:Až 550 m2Upozornění:Tato varianta sekačky Bosch UniversalRotak 36-550 (holé nářadí) neobsahuje akumulátor ani nabíječku. Balení obsahuje:1 × sekačka na trávu Bosch UniversalRotak 36-550 (stroj - tělo)1 × sběrný box na trávu (40 l)

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí)

Produkt BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) patří do skupiny produktů Nářadí na zahradu od značky Bosch, BOSCH - zahrada/dílna v nabídce e-shopu Alza.cz, Tera.cz.

Tento produkt se nachází v kategorii Aku nářadí, vyrábí jej značka Bosch, BOSCH - zahrada/dílna, v nabídce prodejce Alza.cz, Tera.cz.

Produkt BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) lze nalézt mezi produkty ve skupině Sekačky na trávu, vyrábí jej značka Bosch, BOSCH - zahrada/dílna, naleznete jej v e-shopu Alza.cz, Tera.cz.

Produkt BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) má přiřazen EAN kód 4059952526829.

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) - parametry produktu

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) - historie ceny a dostupnosti

BOSCH Rotační sekačka akumulátorová UniversalRotak 555 (holé nářadí) - další zajímavé produkty