Dantoy Sekačka na trávu

Dantoy Sekačka na trávu

Dantoy Sekačka na trávu

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 499 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Dantoy Sekačka na trávu - popis produktu

Dětská sekačka Dantoy Sekačka na trávu: Sekačka na trávu v krásné zelené barvě, která vydává zvuky téměř jako skutečná sekačka na trávu. Posekejte trávu a vychutnejte si pocit měkké letní trávy mezi prsty a její nádhernou vůni!  Klíčové vlastnosti Dětské sekačky na trávu Dantoy4 plastové kolečkáPři pohybu vydává zvukyNeobsahuje žádné toxické látkyRozměr (d × v × š): 61,5 × 46 × 26,5 cmBez obaluNutná montáž rukojetí (musí provádět dospělá osoba)Vyrobeno v DánskuVhodné pro děti od 2 letVýrobky označené tímto logem splňují nejpřísnější požadavky na zdraví dětí, ochranu životního prostředí i přísné požadavky na chemikálie. Výrobky neobsahují ftaláty, PVC ani žádné aroma. Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel se zabývá celkovým dopadem na životní prostředí a celou cestu produktu – ve prospěch lidí, životního prostředí i celosvětových zdrojů.

Produkt Dantoy Sekačka na trávu patří do skupiny produktů Sekačky na trávu, vyrábí jej značka Dantoy, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt Dantoy Sekačka na trávu popisuje EAN kód 5701217047332.

Dantoy Sekačka na trávu - parametry produktu

Dantoy Sekačka na trávu - historie ceny a dostupnosti

Dantoy Sekačka na trávu - další zajímavé produkty

Dantoy Sekačka na trávu - jak nakoupit nejvýhodnější?