Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 3 989 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový - popis produktu

Důkladná ochrana před sluncem! Flexibilně použitelný slunečník Belo Horizonte od společnosti blumfeldt zaujme otočnou funkcí o 360 °, velkou střechou proti slunci s UV ochranou 30+ a robustní hliníkovou tyčí.Díky bezpečné základně lze slunečník Belo Horizonte flexibilně otáčet kolem své vlastní osy o 360 ° a poskytovat tak i bez kompletního přemístění chladivý stín v případě měnícího se dopadu slunečního záření. Střecha s průměrem 292 cm z polyesteru s PA povlakem odpuzujícím vodu a s faktorem ochrany před UV zářením 30+ odolá lehkému dešti a spolehlivě ochrání před UV zářením. Robustní a lehká hliníková tyč s ochranou proti rezivění zapůsobí nejen svou vysokou stabilitou, ale také umožňuje snadný přenos celé konstrukce. Díky inteligentní konstrukci s plastovou klikou a hliníkovou rukojetí kliky je možné v okamžiku slunečník otevřít a zavřít a přizpůsobit ho slunečním paprskům v požadovaném úhlu ve 4 úrovních. Po zavření jej můžete prostorově úsporně uskladnit do dalšího použití. Dodávaný podstavec zajišťuje bezpečné postavení za každých okolností.Příjemné ochlazení během horkých letních dnů v zahradě, na balkoně nebo na terase: slunečník blumfeldt Belo Horizonte obohatí všední dny o dovolenkové chvíle plné odpočinku.

Tento produkt se nachází v kategorii Slunečníky boční od značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový označuje EAN kód 4060656229473.

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový - parametry produktu

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Belo Horizonte, slunečník, 292 cm, polyester, UV 30, nepromokavý, krémový - další zajímavé produkty