Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 4 659 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový - popis produktu

Nádherné hodiny v zahradě, na balkoně nebo na terase: slunečník Blumfeldt Twin Peaks s velkou střechou proti slunci a s dvojitým vrcholem poskytuje chladný stín v horkých letních dnech.Díky své působivé velikosti, která připomíná kombinaci dvou slunečníků, ochrání Twin Peaks spolehlivě všechny objekty a lidi před přímým slunečním zářením. Střecha z polyesteru odpuzujícího vodu s faktorem ochrany před UV zářením 50 odolá lehkému dešti a UV záření. Robustní a lehká hliníková tyč s ochranou proti rezivění zapůsobí nejen svou vysokou stabilitou, ale také umožňuje snadný přenos celé konstrukce. Díky své inteligentní konstrukci s jednoduchým zavíracím mechanismem je možné v okamžiku slunečník otevřít a zavřít. Po zavření jej můžete prostorově úsporně uskladnit do dalšího použití. Dodávaný podstavec zajišťuje bezpečné postavení za každých okolností.Pro letní chvíle oddechu venku: slunečník Blumfeldt Twin Peaks přesvědčí velkým slunečníkem, robustní a lehkou hliníkovou tyčí a také dodávanou základnou.

Tento produkt naleznete ve skupině Slunečníky boční od značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový má přiřazen EAN kód 4060656229459.

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový - parametry produktu

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Twin Peaks, slunečník, polyester, UV 50, nepromokavý, krémový - další zajímavé produkty