Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 590 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 - popis produktu

Jednodílné plavky pro ženy Aqua-Speed Greta jsou novinkou pro rok 2020. Plavky jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu Malaga (80% poliamid + 20% elastan). Díky dobré elasticitě tohoto materiálu se plavky přizpůsobí Vaší postavě. Střih plavek a barevné panely po stranách vytváří siluetu přesýpacích hodin a výstřih do „V“ vytváří dojem štíhlejší horní části těla. Plavky mají dále široká ramínka, odjímatelné vycpávky prsou a poskytují ochranu proti UV záření (UPF 50+). Díky širokému rozsahu velikostí (36 – 46) a modernímu designu jsou tyto jednodílné plavky Greta skvělou volbou pro ženy všech věkových kategorií. Tabulku velikostí naleznete v obrázcích. Vlastnosti tkaniny Malaga: Malaga je neprůhledná látka, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi nízkou hmotností a elasticitou. Díky použití technologie Lycra Extra Life má Malaga vysokou odolnost vůči chloru a otěru. Díky ochraně proti UV záření je Malaga ideální pro výrobu plážového oblečení a splňuje nejvyšší specifikace pro odvětví sportovního oblečení.

Produkt Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 patří do skupiny produktů Dámské plavky od značky AQUA-SPEED, velikost odpovídá označení 44, v barvě zelená, naleznete ho u prodejce Sport365.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Jednodílné plavky, patří značce AQUA-SPEED, je vyroben ve velikosti 44, v barvě zelená, naleznete ho u prodejce Sport365.cz.

Produkt Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 patří do skupiny produktů Dámské jednodílné plavky, vyrábí jej značka AQUA-SPEED, velikost odpovídá označení 44, barevné provedení je zelená v nabídce e-shopu Sport365.cz.

Produkt Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 má EAN kód 5908217655455.

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 - parametry produktu

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 - historie ceny a dostupnosti

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 - další zajímavé produkty

Aqua-Speed Greta dámské plavky zelená - 44 - jak nakoupit nejvýhodnější?