VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 377 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé - popis produktu

Sluneční brýle VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé: Sluneční brýle Pirrie od značky Veyrey se svým vzhledem řadí mezi brýle s hranatou rovnou linií, kde spodní část přechází do kulata. Hodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitům. Pirrie jsou vyrobeny z plastu a na první pohled zaujmou svými obroučkami se zvířecím motivem a hnědými skly. Navíc jsou ozvláštněny stříbrnými tečkami na okraji nožiček. Sluneční brýle Veyrey Pirrie mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400. Klíčové vlastnosti slunečních brýlí Pirrie hnědýchDámské sluneční brýle Pirrie od značky VeyreySvým vzhledem se řadí mezi brýle s hranatou rovnou liniíSpodní část přechází do kulataHodí se ke každodenním volnočasovým i business outfitůmNa první pohled zaujmou zvířecím motivemOzvláštněny stříbrnými tečkami na okraji nožičekJsou vyrobeny z plastuSluneční brýle Veyrey Pirrie mají základní ochranu očí před ultrafialovým zářením UV400Barevné provedení: hnědéUV filtr:UV400, kategorie 3Šířka obrouček:14,5 cmVýška brýlí měřená uprostřed sklíček:6 cmDélka nožiček:14 cm

Pirrie Sluneční brýle - VEYREY - Hnědá.

Tento produkt se nachází v kategorii Sluneční brýle, patří pod značku VEYREY ve velikosti uni, v barvě hnědá, v nabídce prodejce Alza.cz, Bibloo.cz a je navržen female.

Produkt VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé má EAN kód 8592917699900.

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé - parametry produktu

BarvaHnědá
VelikostHnědá
Určenífemale
KategorieBrýle, Sluneční brýle
ZnačkaVEYREY
Velikostuni
Barvahnědá
Určenífemale
E-shopAlza.cz, Bibloo.cz
EAN8592917699900

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé - historie ceny a dostupnosti

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé - další zajímavé produkty

VeyRey Sluneční brýle oversize Pirrie hnědé - jak nakoupit nejvýhodnější?