Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška #3806798

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška #3806798

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška #3806798

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 199 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška - popis produktu

Dětský kufr Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška:  Odrážedlo a kufřík TRUNKI je ideální na procházky, dovolené i do letadla. Kufřík má velmi snadné otevírání a zavírání, úložný prostor je dostatečně velký.Není snadné zabavit něčím vaše dítě? S odrážedlem TRUNKI se vám to povede! Odrážedlo je ideální na procházky, dovolené i do letadla. Jízda na odrážedle děti baví, jezdit se naučí téměř ihned. Věřte jim, jsou šikovné. Odrážedlo je multifunkční hračka, jednoduše jej otevřete a místo odrážedla zde máte krásný a praktický kufřík s opravdu velkým úložným prostorem. Kufřík má velmi snadné otevírání a zavírání.Odrážedlo je pro děti bezpečné, je vyrobeno z lehkého a zároveň odolného plastu. Na první pohled vás upoutá krásná kombinace barev červené s černými puntíky s motivem berušky, kterou odrážedlo napodobuje. Můžete jej nést v ruce nebo přes rameno jako zavazadlo. Odrážedlo je vybaveno pro jízdu praktickými držátky. VlastnostiOdrážedlo a kufřík TRUNKI je ideální na procházky, dovolené i do letadlaKufřík má velmi snadné otevírání a zavíráníÚložný prostor je dostatečně velkýUvnitř kufříku jsou pásy na uchycení obsahu a postranní kapsaKufřík obsahuje úchyty na nošení v ruce a ramenní popruhPro jízdu má odrážedlo vpředu praktická držátkaOdrážedlo je pro děti bezpečnéVyrobeno z lehkého a zároveň odolného plastuKrásná kombinace barev červené a černé s motivem beruškyDoporučený věk:1 - 3 rokyMaximální zátěž:50 kgObjem kufříku:18 lMateriál:PlastBarva:Červená, černáMotiv:BeruškaRozměry:(D x Š x V) 44 x 22 x 32 cmHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Produkt Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška #3806798 patří do skupiny produktů Dětské kufry, patří značce Trunki, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška #3806798 označuje EAN kód 8595226302783.

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška - parametry produktu

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška - historie ceny a dostupnosti

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška - další zajímavé produkty

Trunki Kufr s kolečky Harley Beruška - jak nakoupit nejvýhodnější?