TEXIM Židle zahradní LANA STEEL

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 090 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL - popis produktu

Zahradní židle TEXIM Židle zahradní LANA STEEL:Rádi si užíváte posezení na zahradě? Zahradní židle Texim zahradní nábytek se dá využít při každé akci i odpočinku. Měli byste myslet i na nosnost, která u zahradní židle Texim zahradní nábytek dosahuje 100 kg. Pokud jde o její rozměry, ty jsou 69 × 93 cm. Na vaší zahradě může posloužit také jako designový doplněk, přičemž její konečný vzhled má na starosti černá barva. Základní parametry zahradní židle TEXIM Židle zahradní LANA STEEL Zahradní židle Texim zahradní nábytek pro odpočinek na zahradě Zahradní židle dokáže unést 100 kg Rozměry tohoto typu jsou 69 × 93 cm Konečný vzhled obstarává černá barva

Tento produkt se nachází v kategorii Zahradní nábytek, vyrábí jej značka Texim zahradní nábytek, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt TEXIM Židle zahradní LANA STEEL lze nalézt mezi produkty ve skupině Zahradní židle, je v nabídce značky Texim zahradní nábytek v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt TEXIM Židle zahradní LANA STEEL má přiřazen EAN kód 8592301024479.

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL - parametry produktu

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL - historie ceny a dostupnosti

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL - další zajímavé produkty

TEXIM Židle zahradní LANA STEEL - jak nakoupit nejvýhodnější?