Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 6 990 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B - popis produktu

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4614-144B:S pomocí benzínové sekačky Fieldmann udržíte zahradu v perfektní kondici a precizně střižený trávník bude obdivovat každý kolemjdoucí. Nabízená varianta je zdokonalena pojezdem, díky čemuž se doba sečení značně zkrátí, a ušetří vám tak práci. Jedná se o sekačku s čtyřtaktním motorem, kterou využijete i na větších zahradách. Při práci vás nebude obtěžovat kabel a můžete se s ní pustit i do složitějších terénů. Motor benzínové sekačky o objemu 144 cm3 je uzpůsoben pro náročnější práce a s jeho výkonem 2,5 kW posekáte trávu o výšce několika centimetrů. Benzínová sekačka Fieldmann náleží mezi rotační, které sekají trávu horizontálně uloženým rotujícím nožem. V případě posečení například kousku větve vás od zranění zachrání kovové šasi. Zásadní přednosti benzínové sekačky FIELDMANN FZR 4614-144B Benzínová sekačka Fieldmann se postará o váš trávník Disponuje pojezdem Typ motoru benzínové sekačky je čtyřtaktní Její 144cm3 motor o výkonu 2,5 kW nebude mít problém ani s vyšší trávou Benzínová rotační sekačka používá nůž v horizontální poloze Kovové šasi vyladí váš trávník k dokonalosti Objem koše na trávu dosahuje 60 l Při sekání bez koše lze použít boční výhoz S mulčovací funkcí obohatíte trávník o přírodní hnojivo Sekačka se pyšní šířkou záběru 460 mm Nižší odpor v kolečkách zajišťuje kuličkové ložisko Jednou páčkou si centrálně nastavíte výšku sečení Výška sečení je v rozmezí od 30 do 80 mm Benzínová sekačka Fieldmann dosahuje hmotnosti 33 kg Benzínová sekačka Fieldmann má v zásobě víc než jen sekání trávy Benzínová sekačka Fieldmann v sobě skrývá další praktické funkce. Posekanou trávu sekačka sesbírá do připraveného koše o objemu 60 l. Při sečení bez koše vám nemusí dělat obavy, že vám tráva bude padat pod nohy, protože disponuje bočním výhozem. Sekačka dokáže také mulčovat, díky čemuž si nemusíte dělat starosti s uložením posečené trávy, ale vrátíte ji zpět do země pro podporu kvality trávníku. Benzínová sekačka umí v jednom pruhu zastřihnout trávu o šířce 460 mm. Kuličkové ložisko se postará o snížení odporu při jízdě. Pyšní se centrálním nastavením výšky pro sekání, kterou ovládáte pomocí jedné páky. Výška sečení se dá snadno nastavit od 30 do 80 mm. Benzínová sekačka Fieldmann dosahuje hmotnosti 33 kg.

Benzínová rotační sekačka s pojezdem Systém sečení 4 v 1 OHV RATO SV 145-S, 2.5 kW Šasi sekačky: Ocel Záběr sečení: 46 cm Systém sečení 4 v 1 - sběr, zadní a boční odhoz, mulčování Centrální nastavení výšky sečení - 8 pozic Výška sečení: 30-80 mm Sběrný koš: 60 l Polohovatelné madlo Kola uložená na kuličkových ložiscích Váha: 33 kg

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B - historie ceny a dostupnosti

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B - další zajímavé produkty

Fieldmann Benzínová sekačka FZR 4614-144B - jak nakoupit nejvýhodnější?