DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 851 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá - popis produktu

Zahradní židle DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá:Chcete si užít posezení a relaxu na zahradě či terase? Zahradní židle Dimenza se dá využít při každé akci i odpočinku. Konstrukci propůjčuje vzhled i vlastnosti hliník. Také sedák i opěrka zad jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jakým je umělý ratan. Díky pevnému materiálu je nábytek dostatečně odolný. Měli byste brát v potaz také nosnost, která u zahradní židle Dimenza dosahuje 120 kg. Pokud jde o rozměry této židle, ty jsou 6,1 × 8,3 cm. Na zahradě vám dokonce může posloužit i jako designový doplněk, přičemž její konečný vzhled má na starosti hnědá barva. Zásadní funkce zahradní židle DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá Zahradní židle Dimenza pro práci či odpočinek by neměla chybět na žádné zahradě Materiálem konstrukce je hliník Sedák i opěrka zad jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jakým je umělý ratan Zahradní židle dokáže unést 120 kg Její rozměry jsou 6,1 × 8,3 cm Konečný desing tvoří hnědá barva

Produkt DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky Dimenza v nabídce e-shopu Alza.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Zahradní křesla, patří pod značku Dimenza, v nabídce prodejce Alza.cz.

Produkt DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá označuje EAN kód 8592280001553.

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá - parametry produktu

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá - historie ceny a dostupnosti

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá - další zajímavé produkty

DIMENZA Židle zahradní BARCELONA, tmavě hnědá - jak nakoupit nejvýhodnější?