CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 479 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU - popis produktu

Elektrický sekáček CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU: Praktický sekáček na maso CS Solingen Shikoku s délkou čepele 14 cm v nerezovo-černém dekoru je vhodným i užitečným doplňkem do každé kuchyně. Sekáček má kvalitní čepel z chrom-molybden-vanadu CrMOV15 a je precizně vyvážený. Může se také pochlubit ergonomicky měkčenou rukojetí pro přesnou manipulaci. Tento sekáček je určen pro všechny kuchařské nadšence. Klíčové vlastnosti sekáčku na maso CS Solingen ShikokuSekáček na maso vyroben z materiálů zaručující vysokou pevnostKvalitní sekáček s čepelí z CrMOV15 chrom-molybden-vanaduSpeciální úprava proti koroziCS Solingen Shikoku v líbivém nerezovo-černém dekoruErgonomicky tvarovaná a protiskluzová rukojeťDesignový a praktický prvek do vaší kuchyněDélka čepele 14 cm

Produkt CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU patří do skupiny produktů Elektrické sekačky od značky CS Solingen v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU má EAN kód 4029096039240.

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU - parametry produktu

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU - historie ceny a dostupnosti

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU - další zajímavé produkty

CS Solingen Sekáček na maso 14cm SHIKOKU - jak nakoupit nejvýhodnější?