Bosch sekáček na potraviny MMR08R2

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2

Nejnižší cena za posledních 60 dní: 899 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2 - popis produktu

Elektrický sekáček BOSCH MMR08R2:Výkonný a přitom kompaktní sekáček Bosch se stane vaším oblíbeným pomocníkem v kuchyni. Disponuje silným 400W motorem, který si bez problému poradí i s větším množstvím potravin.  Výkonný a přitom kompaktní sekáček Bosch se stane vaším oblíbeným pomocníkem v kuchyni. Disponuje silným 400W motorem, který si bez problému poradí i s větším množstvím potravin. Je vybaven velmi ostrým nerezovým nožem a kotoučem určeným ke šlehání smetany nebo vaječných bílků. Plastová nádoba o objemu 800 ml je doplněna stupnicí pro snadné rozpoznání množství. Velkou výhodou je, že sekací nádobu můžete vložit jak do myčky tak i mikrovlnné trouby. Díky své kompaktnosti je tento přístroj velmi lehce skladovatelný a zabere minimum prostoru. 

Příkon: 400 WPříslušenstvíplastová nádoba 800ml, vhodná pro mytí v myčce, vhodná do mikrovlnné troubyuniverzální nůž z nerezové oceli, omyvatelný v myčcekotouč na šleháníJednoduché skladování: ovinutí kabelu pro snadné a rychlé uložení kabelu. Kompaktní, univerzální sekáček pro rychlé sekání a míchání, co ušetří váš čas

Sekáček Bosch MMR 08R2 v elegantním červeném designu má ve výbavě velkou plastovou nádobu, která je vhodná pro mytí v myčce a i pro ohřev v mikrovlnné troubě. Další výhodou je kotouč na šlehání, který je vhodný například pro výrobu domácí majonézy.

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2 - historie ceny a dostupnosti

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2 - další zajímavé produkty

Bosch sekáček na potraviny MMR08R2 - jak nakoupit nejvýhodnější?