LENA - Sekačka Na Trávu

LENA - Sekačka Na Trávu

LENA - Sekačka Na Trávu

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 160 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

LENA - Sekačka Na Trávu - popis produktu

Lena Sekačka na trávu

Zelená sekačka se žlutým madlem a červenými kolečky je připravena pro malé zahradníky, kteří rádi pomáhají na zahradě se sečením trávy. Tato sekačka je hračkou bez ostrého sekacího nože, pro děti je tak plně bezpečná. Při jízdě vydává zvuk sekání.

Přednosti:

  • kvalitní zpracování české výroby

Kupte dětem jejich první sekačku!

Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Rozměry bez rukojeti: 33 x 28 x 18 cm Země původu: ČR

Dětská sekačka Sekačka na trávu: Zábavná plastová sekačka značky Lena je vhodná pro hraní doma i venku. Potěší každého malého zahradníka nebo zahradnici. Vesele barevná plastová sekačka potěší každého malého zahradníka nebo zahradnici. Využijete ji pro hraní doma i venku. Vydává zvuky cvrkotu.Klíčové vlastnostiKvalitní výrobek značky LenaOdolný plastVeselé barvyZábavné zvuky cvrkotu, které doprovázejí sekáníVhodné pro děti od 3 let

Dětská zahradní sekačka pro malé zahradníky. Sekačka vydává zvuky cvrkotem. Pro holky i kluky od 3 let.

Produkt LENA - Sekačka Na Trávu patří do skupiny produktů Zahradní sety, patří značce Lena, naleznete jej v e-shopu Alza.cz, 4kids.cz a je přizpůsoben unisex.

Tento produkt naleznete ve skupině Hračky na zahradu, vyrábí jej značka Lena, naleznete jej v e-shopu Alza.cz, 4kids.cz a je navržen unisex.

Produkt LENA - Sekačka Na Trávu patří do skupiny produktů Hry na zahradě od značky Lena, naleznete ho u prodejce Alza.cz, 4kids.cz a je vhodný unisex.

Produkt LENA - Sekačka Na Trávu je označen EAN kódem 4006942805006.

LENA - Sekačka Na Trávu - parametry produktu

LENA - Sekačka Na Trávu - historie ceny a dostupnosti

LENA - Sekačka Na Trávu - další zajímavé produkty

LENA - Sekačka Na Trávu - jak nakoupit nejvýhodnější?