LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa - popis produktu

Plyšová hračka v podobě roztomilé husičky, která je určena pro nejmenší děti.

Toto zvířátko jsou součástí designové kolekce hraček Little Dutch Husa. Při výrobě hraček Little Dutch se dbá na kvalitu výrobků a bezpečnost. V nabídce této značky můžete najít látkové panenky, dřevěné kostky, hudební a motorické hračky.

Přednosti:

  • měkká tkanina je příjemná na dotek, je pro děti uklidňující

Kupte dětem hračku Little Dutch!

Vhodné pro děti od narození Rozměry: 22 x 15 x 30 cm

Plyšová Husa 30 cm

Jemná plyšová hračka v podobě roztomilé husičky je ideální jako mazlík do postýlky pro lepší usínání vašeho dítěte. Husička umí i sedět a může se tak stát i krásnou dekorací v dětském pokojit.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

Tento produkt se nachází v kategorii Hračky pro děti, patří pod značku Little Dutch, v nabídce prodejce 4kids.cz, Market-24.cz, Tera.cz a je přizpůsoben unisex.

Produkt LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa lze nalézt mezi produkty ve skupině Plyšové hračky, patří pod značku Little Dutch, v nabídce prodejce 4kids.cz, Market-24.cz, Tera.cz a je designován unisex.

Produkt LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa má přiřazen EAN kód 8713291885059.

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa - parametry produktu

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa - historie ceny a dostupnosti

LITTLE DUTCH - Plyšová hračka 30 cm Husa - další zajímavé produkty