Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 405 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů - popis produktu

Tematická sada hraček Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů: Herní set Kouzelný kufr plný příběhů Imaginarium Fantasy Story Box vás vtáhne do kouzelného světa pohádek, kde vládnou králové a stateční princové bojují o princezny. Malým dětem umožní vytvářet a představovat si různé příběhy odehrávající se na zámku. Sada je uložena v nádherném kufříku, který vypadá jako opravdový hrad. Obsahuje dřevěné postavy a doplňky, jako jsou princezny, knížata, rytíři, koně, kočáry a další příslušenství. Nechybí ani trůn pro královský pár. Po sklopení předního panelu kufříku odhalíte interaktivní hrací plochu, na kterém můžete rozehrát fantastické příběhy. Klíčové vlastnosti herního setu Imaginarium Fantasy Story Box Hrací sada Kouzelný kufr plný příběhů od španělského výrobce ImaginariumUmožňuje dětem vytvářet pohádkové příběhy ze zámkuObsahuje dřevěné postavy a doplňkyJe uložena v kufříku s praktickou rukojetí pro snadné přenášení a skladováníPřední panel po sklopení odhalí interaktivní hrací plochuHračka Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů je vhodná pro kluky a holky od 3 letPodporuje představivost a kreativitu Snadné přenášení a skladování pohádkového kufříku Imaginarium Fantasy Story Box Herní sada Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů je vhodná pro děti od 3 let. Pomáhá rozvíjet jejich představivost a fantazii a nabízí jim spoustu skvělé zábavy. Hru s veškerými doplňky snadno složíte do kufříku s praktickou rukojetí, která vám umožní vzít si ho kamkoliv s sebou. Hrací set vyhovuje evropským předpisům CE a má certifikaci FSC. Je vyroben z kartonu, dřeva a plastu neobsahujícího ftaláty a bisfenol.

Produkt Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů lze nalézt mezi produkty ve skupině Didaktické hračky, patří značce Imaginarium, naleznete ho u prodejce Alza.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Sady kufrů, je v nabídce značky Imaginarium, naleznete ho u prodejce Alza.cz.

Produkt Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů patří do skupiny produktů Herní sety, je v nabídce značky Imaginarium, naleznete ho u prodejce Alza.cz.

Produkt Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů popisuje EAN kód 8428918081812.

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů - parametry produktu

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů - historie ceny a dostupnosti

Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů - další zajímavé produkty