Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 5 039 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm - popis produktu

Gril Gril GRIMSBY: Všestranný zahradní gril GRIMSBY s průměrem roštu až 42,5 cm si zamiluje každý milovník dobrého jídla. Tento objemný gril totiž umožňuje kromě klasického grilování i pečení nad otevřeným ohněm, pomalé uzení nebo jej můžete upravit třeba na výkonnou pec na pizzu. Gril GRIMSBY můžete použít také jako vodní gril, se kterým dokážete nad vodní lázní připravit vynikající křupavé pochoutky. Systém grilu se skládá z několika částí, které se dají vzájemně kombinovat a nasazovat na sebe podle požadované funkce grilu. Rošt můžete v horní části výškově polohovat v závislosti na stylu úpravy a charakteru potravin, pro zvýšení tahu je vrchní část grilu vybavena komínkem. Zabudovaný teploměr vám umožní průběžně sledovat teplotu uvnitř grilu. Klíčové vlastnosti grilu GRIMSBYObjemný gril GRIMSBY má všestranné využitíFunguje také jako vodní grilUmožňuje grilování na více způsobů, uzení i pečeníGrilovací plocha s průměrem roštu až 42,5 cmGril se skládá ze vzájemně kombinovatelných částíKomín s vestavěným teploměrem pro zvýšení tahuVýškově polohovatelný roštIdeální rozměry k tepelné úpravě většího množství potravin

Tento gril ocení milovníci dobrého jídla. Umožňuje udit, grilovat přímo i zdravě nad vodní lázní, opékat na otevřeném ohni nebo jej lze snadno upravit na praktickou pizza pec. Gril se skládá z několika variabilně kombinovatelných částí. Vrchní část je vybavena komínkem pro zvýšení tahu a vestavěným teploměrem umožňujícím průběžně korigovat průběh úpravy.

Produkt Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm patří do skupiny produktů Záhradné grily, je v nabídce značky Happy Green, barevná verze je černá v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm popisuje EAN kód 8591022468432.

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm - parametry produktu

Barvačerná
KategorieRošty, Grily, Záhradné grily
ZnačkaHappy Green
Barvačerná
E-shopAlza.cz
EAN8591022468432

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm - historie ceny a dostupnosti

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm - další zajímavé produkty

Happy Green Zahradní gril Grimsby, pr. 42,5 cm - jak nakoupit nejvýhodnější?