Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 2 906 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - popis produktu

Vřetenová sekačka Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort: Za pomocí vřetenové sekačky Gardena 400C Comfort dosáhnete dokonale upraveného anglického trávníku, a to velmi snadným a rychlým způsobem. Sekačka funguje na principu, kdy při tlačení se nožový válec a spodní nůž pohybují bez vzájemného kontaktu a stéblo trávy je tak narovnáno a useknuto. Díky tomu, že se nožový válec a spodní nůž nedotýkají, je zajištěný tichý chod. Kalené žací vřeteno je přitom opatřeno nepřilnavou povrchovou úpravou a vyrobené z vysoce kvalitní oceli. Klíčové vlastnosti vřetenové sekačky Gardena 400 C ComfortRuční vřetenová sekačka pro úpravu trávníkuNožový válec a spodní nůž pracují bez vzájemného kontaktuKalené žací vřeteno s nepřilnavou povrchovou úpravouVelká kola se vzorkem pro snadnou manipulaciErgonomicky tvarovaná rukojeťParametry:Záběr:40 cmVýška střihu:12 - 42 mmHmotnost:9,4 kg Zcela bezpečná a komfortní obsluhaManipulace se sekačkou je velmi komfortní, k čemuž přispějí velká kola. Řízení výrazně usnadňují součásti z měkčeného plastu, které rovněž umožňují vynikající záběr trávníku. Pohodlné používání sekačky nabízí ergonomicky tvarovaná rukojeť, ta díky svému skládacímu charakteru zajistí také nenáročné skladování. Gardena 400 C Comfort je jednoduše skvělým pomocníkem pro úpravu vašeho trávníku.

Produkt Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort patří do skupiny produktů Vřetenové sekačky od značky Gardena v nabídce e-shopu Alza.cz.

Produkt Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort má přiřazen EAN kód 4078500005074.

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - parametry produktu

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - historie ceny a dostupnosti

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - další zajímavé produkty