Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 3 738 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - popis produktu

Vřetenová sekačka Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort: Za pomocí vřetenové sekačky Gardena 400C Comfort dosáhnete dokonale upraveného anglického trávníku, a to velmi snadným a rychlým způsobem. Sekačka funguje na principu, kdy při tlačení se nožový válec a spodní nůž pohybují bez vzájemného kontaktu a stéblo trávy je tak narovnáno a useknuto. Díky tomu, že se nožový válec a spodní nůž nedotýkají, je zajištěný tichý chod. Kalené žací vřeteno je přitom opatřeno nepřilnavou povrchovou úpravou a vyrobené z vysoce kvalitní oceli. Klíčové vlastnosti vřetenové sekačky Gardena 400 C ComfortRuční vřetenová sekačka pro úpravu trávníkuNožový válec a spodní nůž pracují bez vzájemného kontaktuKalené žací vřeteno s nepřilnavou povrchovou úpravouVelká kola se vzorkem pro snadnou manipulaciErgonomicky tvarovaná rukojeťParametry:Záběr:40 cmVýška střihu:12 - 42 mmHmotnost:9,4 kg Zcela bezpečná a komfortní obsluhaManipulace se sekačkou je velmi komfortní, k čemuž přispějí velká kola. Řízení výrazně usnadňují součásti z měkčeného plastu, které rovněž umožňují vynikající záběr trávníku. Pohodlné používání sekačky nabízí ergonomicky tvarovaná rukojeť, ta díky svému skládacímu charakteru zajistí také nenáročné skladování. Gardena 400 C Comfort je jednoduše skvělým pomocníkem pro úpravu vašeho trávníku.

Gardena 400 C Comfort

Vřetenová sekačka 400 C Comfort funguje bez elektrického proudu. Speciální výhoda je, že nožový válec a spodní nůž se nedotýkají, proto sekačka pracuje nejenom velmi tiše, ale také se velmi snadno tlačí.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Produkt Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort patří do skupiny produktů Zahradní technika, vyrábí jej značka Gardena, naleznete jej v e-shopu Tera.cz, Alza.cz.

Tento produkt se nachází v kategorii Sekačky na trávu, vyrábí jej značka Gardena, naleznete jej v e-shopu Tera.cz, Alza.cz.

Produkt Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort lze nalézt mezi produkty ve skupině Vřetenové sekačky od značky Gardena v nabídce e-shopu Tera.cz, Alza.cz.

Produkt Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort má přiřazen EAN kód 4078500005074.

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - parametry produktu

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - historie ceny a dostupnosti

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - další zajímavé produkty

Gardena Vřetenová sekačka 400 C Comfort - jak nakoupit nejvýhodnější?