Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 721 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU - popis produktu

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU Dámská zimní bunda NORDBLANC SURROUNDINGS vyplněná dutým vláknem FURTHERM®.Zimní bunda, vhodná do mírné zimy (kolem 0 stupňů Celsia), má skvěle padnoucí střih a je vyrobena z lehkého materiálu. Díky prodyšné tepelně izolační výplni FURTHERM® udržuje tělo v teple a zaručuje potřebný teplotní komfort. Oceníte ji zejména při běžném nošení nebo během pozdně podzimních a zimních rekreačních aktivit. BENEFITY Duté vlákno Zajistí vám maximální tepelný komfort a v náročných povětrnostních podmínkách dokáže akumulovat teplo, které lidské tělo vydává.   Nízká váha Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu. Technologie: FURTHERM® Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách. Bundy » Zimní bundy » Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU

Tento produkt se nachází v kategorii Dámské bundy, patří značce Nordblanc, velikost odpovídá označení 44, naleznete jej v e-shopu Gamisport.cz.

Produkt Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU lze nalézt mezi produkty ve skupině Zimní bundy, patří pod značku Nordblanc, velikost je 44 v nabídce e-shopu Gamisport.cz.

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU - parametry produktu

Velikost34
Velikost36
Velikost38
Velikost40
Velikost42
Velikost44
KategorieBundy, Dámské bundy, Zimní bundy
ZnačkaNordblanc
Velikost44
E-shopGamisport.cz

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU - historie ceny a dostupnosti

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU - další zajímavé produkty

Dámská zimní bunda Nordblanc Surroundings NBWJL7719_PLU - jak nakoupit nejvýhodnější?