Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 0 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC - popis produktu

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC Dámská zimní bunda NORDBLANC MOMENT vyplněná dutým vláknem FURTHERM®. Zimní bunda, vhodná do mírné zimy (kolem 0 stupňů Celsia), má skvěle padnoucí střih a je vyrobena z lehkého materiálu. Díky prodyšné tepelně izolační výplni FURTHERM® udržuje tělo v teple a zaručuje potřebný teplotní komfort. Oceníte ji zejména při běžném nošení nebo během pozdně podzimních a zimních rekreačních aktivit. BENEFITY Duté vlákno Zajistí vám maximální tepelný komfort a v náročných povětrnostních podmínkách dokáže akumulovat teplo, které lidské tělo vydává.   Nízká váha Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu. Technologie: FURTHERM® Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách. Bundy » Zimní bundy » Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC

Produkt Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC patří do skupiny produktů Dámské bundy, patří značce Nordblanc, velikost odpovídá označení 44.

Tento produkt se nachází v kategorii Zimní bundy, patří pod značku Nordblanc, velikost je 44.

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC - parametry produktu

Velikost34
Velikost36
Velikost38
Velikost40
Velikost42
Velikost44
KategorieBundy, Dámské bundy, Zimní bundy
ZnačkaNordblanc
Velikost44

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC - historie ceny a dostupnosti

Dámská zimní bunda Nordblanc Moment NBWJL7718_MOC - další zajímavé produkty