Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 899 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý - popis produktu

Dětský kufr Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý: Cestovní kufr Vadobag Spiderman umožní dětem pohodlné cestování. Uloží do něj vše potřebné na cesty a vzít si ho mohou i na palubu letadla. Ve vnitřní části je opatřený popruhy a vyztužený je plastovými vložkami, které zajistí větší odolnost a stabilitu. Vybavený je výsuvnou rukojetí a dvěma kolečky, které zaručí snadnou manipulaci. Uzavírá se pomocí 2cestného zipu. Cestovní kufr Vadobag Spiderman je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Klíčové vlastnosti cestovního kufru Vadobag Spiderman trolej tmavě modréhoCestovní kufr vhodný pro děti od 3 do 8 letLze si ho vzít i na palubu letadlaVe vnitřní části je opatřený popruhyCestovní kufr Vadobag Spiderman je vyztužený plastovými vložkamiVýsuvná rukojeť a kolečka zajistí snadnou manipulaciBarevné provedení: žluto-černo-červeno-modré Rozměry:42 × 32 × 12 cm

Produkt Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý patří do skupiny produktů Dětské kufry, patří značce Vadobag, naleznete jej v e-shopu Alza.cz.

Produkt Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý popisuje EAN kód 8712645299542.

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý - parametry produktu

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý - historie ceny a dostupnosti

Cestovní kufr trolej Spiderman tmavě modrý - další zajímavé produkty