Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 2 209 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá - popis produktu

Nechat se hladit na verandě večerním sluncem, sedět hluboko a mít položené ruce na opěradlech. Zahradní křeslo Blumfeldt Vermont zhmotňuje nostalgické, vysněné momenty a přináší je do všedního dne.Jako potomek starodávné americké zahradní židle se Vermont vyznačuje všemi jejími vlastnostmi: dozadu padající sedadlo s hlubokou sedací polohou. Rovná, jemně dozadu nakloněná zádová opěrka. A samozřejmě široké ruční opěrky nabízející dostatek místa na odložení čerstvě natočené limonády.Zachován klasický design: desky z jedlového dřeva o tloušťce 1 cm jsou ošetřeny trojitou vrstvou PA laku. Tím je dřevo chráněno před deštěm i chladným počasím. Jako samostatný doplněk na terase, balkoně či zahradě nabízí křeslo Vermont nadčasový design překonávající krátkodobé trendy. V hlubokém křesle najdou mladí i staří příjemný odpočinek a pocit bezpečí.Romantické únikové místo s nostalgickým nádechem: Zahradní křeslo Blumfeldt Vermont.

Produkt Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá patří do skupiny produktů Zahradní židle, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá popisuje EAN kód 4260486154567.

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá - parametry produktu

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Vermont, zahradní židle, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, sklopitelná, hnědá - další zajímavé produkty