Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření #760530

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření #760530

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření #760530

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 409 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření - popis produktu

S ochranným krytem na slunečníky Shield Premium od blumfeldtu můžeš prodloužit funkčnost svého zahradního slunečníku o mnoho let. Je vyroben ze speciálního polyesterového materiálu, který je mimořádně odolný a dlouhotrvající a chrání před povětrnostními vlivy. UV záření nepronikne dovnitř a déšť, sníh ani led nemají šanci slunečník poškodit. Díky ochrannému krytu pro slunečníky je také důmyslně zabráněno znečištění z okolního prostředí. Vysoce kvalitní kryt je vhodný pro běžně dostupné velikosti slunečníků od všech výrobců a dá se s minimální námahou navléci na váš slunečník. Pomocí dodávané prodlužovací tyče jej jednoduše natáhnete na slunečník, takže ani u velkých slunečníků nepotřebujete žebřík a podobně. Pak jej můžete bezpečně uzavřít bočním zipem a slunečník vydrží i zimní počasí! Univerzální ochranný kryt pro slunečníky do průměru 300 cm: mrazuvzdorná kvalita od blumfeldt!

Produkt Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření #760530 patří do skupiny produktů Zahradní nářadí, patří značce Blumfeldt, naleznete ho u prodejce Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Tento produkt se nachází v kategorii Zahradní technika, vyrábí jej značka Blumfeldt, naleznete jej v e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření #760530 popisuje EAN kód 4280001576117.

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření - parametry produktu

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Shield Premium, ochranný kryt pro slunečníky, Ø do 300 cm, odolný proti UV záření - další zajímavé produkty