Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 1 199 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit - popis produktu

Pevná skála v slunečném počasí! Masivní granitový stojan Schirmherr 25HSQ od výrobce Blumfeldt připevní pevně váš slunečník v každém počasí.Nepřevrátí ho nic. Přírodní kámen je pevný, navíc jeho optika tvoří skvělý doplněk na balkoně, terase i na zahradě.Přípojka (hrdlo) na slunečník z leštěné ušlechtilé oceli je vhodná pro slunečníky s průměrem tyče od 3,5 do 4 cm. Umělohmotný kroužek navíc brání přímému kontaktu a poškození obou kovových tyčí. Dva zajišťovací šrouby na držáku slouží k zajištění slunečníku a dodají mu přídavnou stabilitu na stojanu. Objímka na hranici ke kamenné části nabízí také vyšší stabilitu.Díky tomu stojan na slunečník Blumfeldt Schirmherr 25HSQ o hmotnosti 25 kg snadno přemístíte na požadované místo, na kterém si chcete odpočinout v příjemném stínu.Dostupné varianty: čtvercový (produktové číslo: 100313,561), kulatý (100313,562), obdélníkový (100313,563)

Tento produkt naleznete ve skupině Slunečníky boční od značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit patří do skupiny produktů Podstavec pod slunečník od značky Blumfeldt, v nabídce prodejce Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit má přiřazen EAN kód 4260486159234.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit - parametry produktu

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, stojan na slunečník, 25 kg, podstavec, leštěný granit - další zajímavé produkty