Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 2 529 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé - popis produktu

Houpací křeslo Blumfeldt Roquetas Chair je decentním doplňkem v zahradě, na balkoně nebo terase. Nadčasový design houpacího křesla dokonale zapadne do každého zahradního prostředí a zaujme svou jednoduchou elegancí ve stylu 50. let. Díky potahu s velikostí ok 4 mm je houpací křeslo Roquetas se svou vzdušností vynikající na teplé slunečné dny. Houpací křeslo zvládne i všechny ostatní povětrnostní podmínky: rám je vyroben z práškově lakované oceli a šrouby jsou pozinkované. Díky hladkým povrchem je čištění obzvlášť jednoduché a rychlé.Se svou nízkou hmotností se dá rychle přesunout na jiné místo a díky zvláštnímu designu zaujme i v místnosti. Samozřejmě je také velmi pohodlné a zve vždy znovu k odpočinku. Houpací křeslo je k dispozici ve dvou různých barvách pro sladění s okolním prostředím.Houpací křeslo Roquetas od společnosti Blumfeldt: pohodlné sezení a absolutní středobod každého obytného i zahradního prostředí.

Tento produkt se nachází v kategorii Zahradní židle, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé lze nalézt mezi produkty ve skupině Zahradní křesla, patří pod značku Blumfeldt, v nabídce prodejce Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Houpací křesla, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé označuje EAN kód 4060656153013.

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé - parametry produktu

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Roquetas Chair, houpací křeslo, retro design, 4 mm pletivo, šedé - další zajímavé produkty