Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 2 229 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů - popis produktu

Aby ti vítr nerozkýval slunečník: důkladně promyšlené závaží na stojan slunečníku Limousin od společnosti blumfeldt zaručují maximální stabilitu a bezpečné postavení. Můžeš je libovolně vždy znovu naplnit vodou nebo pískem, aby dobře zatížily tvůj křížový stojan na slunečník.Kromě spolehlivé funkce zatížení zaujmou závaží na stojan slunečníku i vzhledem a pohodlím. Šikovně se přizpůsobí křížovému stojanu tvého slunečníku a vytvoří tak moderní podstavec. Díky bočnímu držadlu jsou prázdné závaží velmi praktickým letním doplňkem.Přilnavost k zemi i ve větru: poskytni svému slunečníku bezpečné postavení se zátěžovými díly od společnosti blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů patří do skupiny produktů Zahradní nábytek, vyrábí jej značka Blumfeldt, naleznete jej v e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Tento produkt naleznete ve skupině Sady nábytku, vyrábí jej značka Blumfeldt, v nabídce prodejce Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů popisuje EAN kód 4055068015967.

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů - parametry produktu

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Limousin, závaží na stojan slunečníku, 140 kg, prázdné závaží, sada 4 kusů - další zajímavé produkty