Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 #761484

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 #761484

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 #761484

Jak nakoupit nejvýhodnější?

Nejnižší cena za posledních 45 dní: 3 239 Kč

Ceny a dostupnost se mohou měnit i několikrát za den. Zkontrolujte si aktuální údaje přímo v e-shopech. Všechny dostupné barvy a velikosti naleznete přímo v e-shopech.

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 - popis produktu

Slunečník Calais od společnosti blumfeldt poskytuje přes den ideální ochranu před sluncem a večer šíří nádherné útulné světlo. Integrované LED osvětlení spolupracuje se solárním panelem, který se nabíjí během dne. Tímto způsobem nejste závislí na jiném zdroji napájení. Lehátka, stoly nebo posezení lze zastínit pod velkým slunečníkem, který lze flexibilně nastavit. Montáž, upínání a seřizování jsou s Calais hračkou. Chcete-li kryt stínidla rozložit, otočte mechanickou klikou a tlačítkem nastavte úhel sklonu. Ať už se jedná o déšť nebo silné polední slunce: potah je vodoodpudivý a vybavený ochranou proti UV záření 50. Když se letní den chýlí ke konci, stačí stisknout dálkové ovládání a Calais se stane působivým zdrojem světla.Užijte si prodloužené slunečné dny až do pozdních nočních hodin: se slunečníkem Calais od blumfeldt.

Tento produkt naleznete ve skupině Slunečníky boční od značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 #761484 patří do skupiny produktů LED slunečníky, je v nabídce značky Blumfeldt v nabídce e-shopu Electronic-star.cz, Klarstein.cz.

Produkt Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 #761484 popisuje EAN kód 4060656504952.

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 - parametry produktu

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 - historie ceny a dostupnosti

Blumfeldt Calais, slunečník, LED, hliníkový rám, polyesterový potah, UV ochrana 50 - další zajímavé produkty